1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z połączeniem D3 RoS

Temat na forum 'Xbox Live' rozpoczęty przez SecondCoroner, Sierpień 15, 2016.

1. SecondCoroner

SecondCoroner Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    36
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Rybnik
    Witajcie, mam problem z grą online w ww Diablo 3 Reaper of Souls na XOne. Po wybraniu Gry globalnej w menu głównym wywala mi komunikat "Usługa Diablo 3 niedostępna. Prosimy spróbować ponownie" (Czy jakoś tak). Próbowałem różnych rzeczy i nic z tego nie wychodzi.
    Dodam tylko, że NAT Otwarty, XBL Gold wykupiony, i wcześniej mi to działało. Żadnych zmian w konsoli nie było, żadnych nowych aplikacji, gier, zmian żadnych ustawień po prostu nic. Dodam, że konsola nie przerobiona, i gra oryginalna oczywiście.

Liczę na względnie szybki odzew bo jutro ostatni dzień urlopu i jeszcze bym coś pograł ;-)

Wczytywanie...

Poleć forum