1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

problem z połączeniem przez wifi

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez zegnallo, Listopad 11, 2014.

1. zegnallo

zegnallo Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Łódź
    Witam wszystkich forumowiczów.
    Od soboty jestem szczęśliwym posiadaczem Xbox 360 E.
    Mam problem z połączeniem/zalogowaniem się do Live. Wczoraj wieczorem jeszcze wszystko było ok jak i od dnia zakupu tzn normalnie się łączyłem, pobierałem gry demo, przeglądałem neta itd...dziś popołudniu już nie mogłem się zalogować ani nic innego zrobić. Przywróciłem ustawienia fabryczne dotyczące sieci ale nic nie dało, znajduje sieć ale wyskakuje błąd internetu. Neta oczywiście mam. Proszę o jakieś porady.
    Pozdrawiam.

Wczytywanie...

Poleć forum