1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z połączeniem się do xbox live

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez brozio91, Styczeń 30, 2013.

1. brozio91

brozio91 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,problem jest następujący. Mam od tygodnia internet bezprzewodowy,więc podłączyłem się przez wifi do internetu - przez 4 dni wszystko ładnie działało...internet szybki,wszystko się ściągało,itd,itd. Wczoraj gdy chciałem się połączyć okazuje się,że nie da rady (wtf?) zasięg mam maksymalny (tak pokazuje na xboxie) ale gdy chce się połączyć to pokazuje,że nie ma takiej możliwości ^^ co jest do ****a? Czemu nagle nie nie mogę się podłączyć? (Testując połączenie wywala mi po chwili błąd) proszę o pomoc,bo miałem zamiar kupować już abonament gold,a tu takie coś. Edit - czy muszę dodawać,że np laptop siostry który jest piętro niżej łączy się bez problemu?

Wczytywanie...

Poleć forum