1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z polaczeniem XBL

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez CamiRevi, Styczeń 24, 2011.

1. CamiRevi

CamiRevi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Bialystok
    Siema. Mam taki problem: Chce pograc z kolega na xbl ale nie chce nas polaczyc. On ma chyba wszystko ok z routerem ale ja nie. Nie bardzo jestem w tym obeznany wiec prosze wytlumaczcie jak dla chlopa na miedzy jak ustawic te porty itd w routerze. Mam router Belkin F5D7234-4 v1

2. Lotnik421 Xbox One

3. blazej25

blazej25 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    okolice Ostrowa Wlkp
    Musisz w opcjach routera poszukac zakładki NAT >>> Virtual Serwers i dodac porty 53, 88, 3330 TCP i 3074 UDP/TCP .
    Nie posiadam takiego routera wiec dokladniej nie opisze ale powinienes sobie juz poradzic.

4. magikgt

magikgt Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Mysłowice
    Po pierwsze jakiego masz neta,tzn dostawca?Jeśli to neostrada to poszukaj,na forum już nieraz było.Jeśli to kablówka lub coś w ten deseń to pewnie masz prywatne IP i odblokowanie portów nic nie da.Pozdrawiam

5. CamiRevi

CamiRevi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Bialystok
    Dobra juz rozwiazalem problem znalazlem w google dzieki

Wczytywanie...

Poleć forum