1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z połączeniem Xbox live

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Lunevil, Grudzień 20, 2014.

1. Lunevil

Lunevil Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Włocławek
    Witam.

Zdecydowałem się napisać posta bo już nie wiem co mam robić. Wczoraj wróciłem na przerwę świąteczną do domu ze swoim X1. Wszystko ładnie pięknie, podłączyłem konsolę do internetu, połączenie jest, niby wszystkie usługi dostępne. Kiedy odpalam FIFE 15 lub Cod'a to wywala mi błąd, że nie jestem połączony z Xbox live. Explorer działa normalnie, aktualizacje się ściągają, Live ważny jeszcze tydzień. Proszę o pomoc.

Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. o M a c z 0 S

o M a c z 0 S Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    367
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Dolny Śląsk
    Przetestuj połączenie sieciowe w ustawieniach sieci, zobacz co będzie, lecz od wczoraj xbl lekko szwankuje

Wczytywanie...

Poleć forum