1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z połączeniem xbox->PC

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez pakox, Sierpień 14, 2009.

1. pakox

pakox Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Cieszyn
    Witam wczoraj kupiłem kabel krosowany, więc jak przeszłym od razu wszystko podłączyłem, po ustawiałem i jakimś cudem działało bez problemu cały dzień.Wieczorem włączyłem na noc utorrent i jak rano chciałem zagrać to zaczęły się problemy z xbox live po włączeniu konsoli niby zalogowało mnie na xbox live ale 2x wyskoczył mi jakiś błąd kodu jakiegoś tam już nie pamiętam jaki.Nie miałem wogole marketplace itd tylko zakładkę przyjaciele.Włączyłem gears of war 2 i włączyłem horde przez xbox live gdy ładowała się już mapa to wywaliło mi ze utracono połączenie z hostem więc stwierdziłem ze włączę na nowo xboxa i wtedy już wogóle nie mogłem się połączyć z netem,dałem testuj połączenie i przy sieci wyskakiwał błąd a na kompie przy karcie sieciowej pisze mi że połączono.Ustawienia ip itd sa takie same jak były wcześniej, ale teraz xbox nawet nie widzi mi sieci chodź pisze przy karcie sieciowej ze niby połączono.Dodam jeszcze ża jak wyłącze xboxa to pisze że kabel sieciowy jest odłączony wiec pc widzi xboxa.
    Takie mam ustawienia na karcie sieciowej:

IP: 192.168.0.1
    Maska podsieci: 255.255.255.0
    Bramka domyślna: 192.168.1.1

Preferowany serwer DNS: 217.30.129.149
    Alternatywny serwer DNS: 217.30.137.200

A takie na xboxie:

IP: 192.168.0.2
    Maska podsieci: 255.255.255.0
    Bramka domyślna: 192.168.1.1

Preferowany serwer DNS: 217.30.129.149
    Alternatywny serwer DNS: 217.30.137.200