1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z połączeniem Xbox-PC

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez voltan91, Listopad 22, 2010.

1. voltan91

voltan91 XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    104
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bytom
    Przeszukałem naprawdę wiele forów, oraz witryn w googlach i nic nie znalazłem co mogłoby mnie zainteresować.
    Jako że wy zapewne znacie się na tym wszystkim to mi powiecie w czym tkwi problem.
    Otóż chce pograć na XlinkKai, mam połączenie zbudowane z dwóch kart sieciowych jedna do netu druga do konsoli.
    I w połączeniu PC-Xbox wyświetla się błąd o ograniczeniu lub braku łączności.
    Kabel crossover robiłem z nauczycielem informatyki, był testowany między komputerami i działał.
    Zatem w czym tkwi problem?

Karta dostała IP:
    169.254.2.249
    I bramę:
    255.255.0.0

Natomiast Xbox
    169.254.90.164
    255.255.0.0

Prosze o pomoc i z góry dziękuje, jakby się udało to jeszcze dziś bym chętnie zagrał.

Wczytywanie...

Poleć forum