1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z połączeniem xboxLive , mostek sieciowy

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez mano, Kwiecień 23, 2012.

1. mano

mano Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Rzeszów
    Witam wszystkich
    Może znajdzie sie tutaj ktoś co coś poradzi , bo ja juz sie poddałem :chargrined:
    mam problem z xbox live, posiadam ruter TpLink i nie mam możliwości podpięca odrazu xsa do neta tylko musze sie łaczyć przez laptopa na którym zrobiłem mostek sieciowy , test połączenia przechodzi bez błedu i łacze sie z xbox live ale na laptopie wyskakuje wtedy komunikat "konflikt adresów IP z innym systemem w sieci" i sądze ze od tego zaczyna sie problem , ponieważ grając mam lagi jak cholera i ciagłe rozłączenie, staje sie to naprawde uciazliwe bo nieraz jest wmiare płynie i nagle rozłancza mnie z drugim graczem z mojej winy :chargrined:. moze to być tez wina nieodblokowanych portów chociaż mam włonczone w ruterze UPnP ale to wyglada jak by był tylko odblokowany port 3074 UDP a powinien być jeszcze TCP.
    Daje screna i dla przykładu włonczyłen skype i utorrenta.
    Próbowałem tez łączyć sie nie przez mostek ,tylko przez udostępnianie połaczenia w windowsie , ale tak jeszcze gorzej bo wtedy w teście połaczenia wyskakuje błąd NAT ustawiony na umiarkowany , a w ruterze na tej liscie co na screnie niema nic. Sprawdzałem tez opcje z recznym ustawieniem IP w xboxie i odblokowaniem portów poprzez wpisanie tego IP , ale wtedy tak jakbym niemiał połaczenia z sieciówką w laptopie i bład w tescie połaczenia na samym paczatku. Dodam jeszcze że mam internet 2Mb a ping w testach 20.
    Byłbym bardzo wdzieczny jakby ktoś coś poradził, z góry dzieki:redface-new:

2. Lotnik421 Xbox One

3. Brudsien

Brudsien Pomocnik Pomocnik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Katowice
    Albo kup Access Point Client albo zmien ręcznie ip na konsol na inne, masz dwa urzadzenia podlaczone pod jedna karte sieciowa, za mostkiem router juz moze nie widziec konsoli

4. mano

mano Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Rzeszów
    Czyli Access Point by wtedy ściągał sygnał bezprzewodowo z rutera co jest piętro wyżej , a xbox podpięty kablem pod wyjście LAN w Access Poincie ??
    A ze stałym IP w konsoli próbowałem i nie wiem dlaczego nie mam w ogóle połączenia z kartą sieciową w laptopie , ip tez nie zmienię na sieciówce bo jest zmostkowana . W ogóle to połączenie wygląda tak :
    Laptop łączy sie przez wifi z ruterem , xbox podpięty kablem pod sieciówke w laptopie , i karta wifi i sieciowa zmostkowane
    nie mam pojecia co powoduje ten konflikt IP jak xbox ma przydzielone inne ip niz mostek w laptopie .

5. Brudsien

Brudsien Pomocnik Pomocnik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Katowice
    Tak

1 osoba to lubi.
Wczytywanie...

Poleć forum