1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z połaczeniem z XboxLive

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez ShootPainter, Maj 19, 2014.

1. ShootPainter

ShootPainter Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Mam problem z moja konsola a mianowicie na konsoli mam 2 profile, na jednym (z ktorego korzystam) mam wykupione konto live, do tej pory wszystko działało ok, gra przez siec szla bez problemu, wczoraj chcialem zalogowac sie na te konto (nie mam właczonego autologowania) i nic.. wybieram profil, wyswietla sie napis wczytywanie..., kropki migaja ale nie chce sie zalogowac. Dodam ze konto bez wykupionego live wchodzi normalnie. Pomijajac logowanie tez dziala normalnie, jest polaczenie z netem, polaczenie z Xbox Live tez poprawne, moze pomoc ktos doswiadczony ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. ShootPainter

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dodam że żaden bład nie wyskskuje, ciagle pisze logowanie... i tyle. Spotkal sie ktos z takim problemem ?

4. ShootPainter

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Zauwazylem tez ze gdy uruchamiam konsole bez dysku, wyskakuje wymagana aktualizacja ale nie mozna jej zrobic bo bez dysku nie ma w ogole miejsca, po podlaczeniu dysku znika okienko z aktualizacja i w dakszym ciagu nie mozna sie zalogowac. Moze miec to zwiazek ?

5. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1061
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Nie ma związku. Pobierz profuk z xbox live

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka

6. ShootPainter

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Pobierłem profil, pobrało lecz gdy dałem zaloguj to problem powracał...ikona logowania i nic. Myslałem ze to problem z dyskiem wiec podlaczylem pendrive, sciaglem profil na pendrive i smigalo normalnie, wylaczylem konsole wlaczylem za godzinke i ten sam problem...
    Kierujac sie teza ze to ten dysk sformatowalem go, pobralem prof i zalogowalo normalnie, nic wielkiego na dysku nie mialem wiec spróbowałem i zobaczymy co z tego wyniknie :)

Wczytywanie...

Poleć forum