1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z połączeniem

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez marcin264, Grudzień 30, 2010.

1. marcin264

marcin264 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Parę miesięcy temu próbowałęm podłączyć internet do konsoli. Oczywiście przez router. Trochę mi nie szło i zrezygnowałem. Teraz znów chciałbym się tego podjąć i mam w związku z tym parę pytań.
    1. Czy do podłączenia Xboxa konieczny jest kabel ethernetowy skrosowany czy nie ma to znaczenia?
    2. Czy kupując taki router bedę mógł spokojnie podłączyc neta do Xa Router ADSL, gwarancja 24 m-ce za 39 zł ! FV (1387326700) - Aukcje internetowe Allegro ( mam internet adsl 2 mb w netii ze zmiennym Ip) ??

Z góry dzięki za odpowiedz

2. Lotnik421 Xbox One

3. Blood.

Blood. V.I.P V.I.P

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Zly dzial.
    1. Kabel ktory jest z xboxem wystarczy.
    2. Netia to chyba to samo co Neo, do adsl polecane sa pentagramy, sam mam jeden i jestem z niego w 100% zadowolony.

4. marcin264

marcin264 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Sorry, ale nie wiedziałem gdzie napisać. A co do kabla to kupiłem arcade bez ethernetu. A co do routera to własnie mam pentagrama P 6371 ale chyba jest DSL bo nie chce mi działać. Jaki konkretnie model polecacie. Tylko żeby była w miarę rozsądna cena. Tak do ok 70 zł

Wczytywanie...

Poleć forum