1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z ponownym przejściem gry

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez jqo2 pl, Czerwiec 25, 2010.

1. jqo2 pl

jqo2 pl Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,

mam pewien nietypowy problem przeszedłem ostatnio grę pod tytułem Dead Space. Ukończyłem ją na normalnym poziomie trudności, następnie chciałem spróbować na najwyższym szaleństwo czy jakoś tak (jest to poziom wyżej niż hard). I tak też zrobiłem odrazu odpaliłem od nowa grę, mając w pamięci że przy skończeniu na normalu dostałem 10 krążków mocy, olbrzymią ilość kredytów itp.
    A tu ku mojemu zdziwieniu okazuje się że poza skafandrem nie mam nic. Wszytskie moje kredyty, bronie, krążki mocy przepadłym. O tych które dostałem nawet nie wspominając... I tutaj moje pytanie niby jak mam dostać osiągnięcie za ulepszenie wszystkich broni skoro nie można tego zrobić podczas jednego przejścia gry ?

PS. tak jak wspomniałem tylko skafander pozostał ale żeby było fajniej to jego upgrady (pojemność tlenu, długość paska życia) jak wszystko inne przepadły.

Analogiczny problem mam z grą WET i szczerze napisze nie wiem co mam z tym zrobić.

Za pomoc z góry dziękuję.

Wczytywanie...

Poleć forum