problem z popraniem gier z marketplace

lszk

Użytkownik
Użytkownik
Witam.
Zakupiłem sobie dzisiaj na polskim marketplace Red dead redemption i Mass effect 1. Niestety w czasie pobierania RDR wysypuje się na 32%, a ME na 38% z info, że nie można pobrać zawartości. Ręczne odpalenie ściągania jeszcze raz od miejsca stopu też nie działa. Cały czas ten sam błąd.
Usunąłem ręcznie z dysku pliki z RDR'a i zacząłem na nową ściągać od zera. I znowu to samo, znów na 32% się wykrzaczyło. Z ME pewnie będzie tak samo..
Co mogę z tym zrobić?
 

mjk1238

Użytkownik
Użytkownik
Może brak miejsca na dysku?? Na jedna gre powinienes miec około 7 gb.
 

lszk

Użytkownik
Użytkownik
Mam ponad 90 giga wolnego.
 

dmoroz89

Użytkownik
Użytkownik
a jaki masz dysk ? oryginalny ? jakis inny ? bo jesli sie nie myle moze i masz 90gb wolnego dysku , ale jesli masz dajmy na to dysk 320 to raczej lipa i nie sciagniesz nic bo xklocek odczytuje tylko max 250... moge sie mylic, jesli tak nie jest niech ktos mnie poprawi, ale sam zamierzam kupic dysk i przelecialem tutaj mozna powiedziec cale forum na ten temat i tak to wszystko zrozumialem :D
 

lszk

Użytkownik
Użytkownik
Tak, dysk oryginalny 250GB.
Poszukałem na necie i znalazłem podpowiedz, by usunąć bazę praw (rights database) i wyczyścić cache.
Zrobiłem to, ale nadal ten problem występuje. Po wejściu jeszcze do opcji danego pliku który ściągam, wyskoczył mi błąd 80070490 zarówno przy RDR, jak i ME.
Na google jednak nie umie nic znależć, z czym jest on związany. Jedyne posty dotyczą problemów z windowsami. Przede wszystkim vistą.
 

dmoroz89

Użytkownik
Użytkownik
sluchaj , bo nie ukrywam znalazlem Twoje posty na forum xboxa ogolnym ;d pytanie mam, czy rdr i me 1 kupiles przed migracja czy po migracji konta ?



btw, niezly masz ang ;d :p
 

lszk

Użytkownik
Użytkownik
Po migracji.
 

lszk

Użytkownik
Użytkownik
No udąło mi się wczoraj zdobyć te dwie gry.
Rozwiązaniem okazała się zmiana łącza z którego ściągałem.
Wziąłem klocka do kumpla i tam udało się je ściągnąć.
Ja siedze na lanie, także nie wiem co na serwerze admin postawił. Ciekawi mnie tylko, czemu zawsze w tym samym momencie się wywalało.
 

Do góry Bottom