1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z powrotem do Dasha w trakcie gry

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez kernel, Maj 22, 2010.

1. kernel

kernel Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ostatnio pojawił mi się dziwny problem z napędem...otóż wszystkie gry chodzą ok problem pojawia się w trakcie próby wrócenia do menu konsoli podczas gry (zarówno w trakcie jak i z menu gry) otóż ekran robi się czarny a napęd zaczyna jednolicie i cyklicznie trzaskać czasami trwa to długo i po jakichś dwóch minutach wracam do menu konsoli a innym razem juz tak zostaje i potrzebny jest rest konsoli...napęd był niedawno wymieniany takze nie chce mi sie wierzyć że to znów on...moje podejrzenie pada na nowa aktualizacje (wgrałem nieoficjalną wersję bez avatarów) ponieważ od tego czasu mam często problemy z synchronizacją pada, a choć usunąłem avatary z karty już jakiś czas temu to mój avatar którego kiedyś zrobiłem zaczął mi się od czasu do czasu pojawiać (raz jak włącze jest cień a raz mój avatar choć mam je odinstalowane) czy zatem może to być wina tej aktualizacji z niepewnego źródła czy w co nie chce mi sie wierzyć znów napęd?

2. Lotnik421 Xbox One

3. druteron

druteron Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Otwock
    Taki czarny ekran miałem właśnie gdy zainstalowałem aktualizację bez avatarów. Napęd też mi się uruchamiał, po to by dograć avatary. Jednak u mnie nie trwało to tak długo. Co ci mogę poradzić. Zainstaluj aktualizację z tego linku:

http://download.microsoft.com/downl...-41cd-98be-eb9188128227/$systemupdate9199.zip

Jest to pewna aktualizacja z oficjalnej strony, ja ją mam i wszystko działa dobrze.

Jak zainstalować aktualizację? Tutaj opisałem.
    http://xboxforum.pl/oprogramowania-f13/dashboard-2-0-9199-0-faq-i-problemy-50068-13.html#post419352

Jednak z tego co widzę, to powinieneś sobie dać radę bez mojego poradnika :)

4. kernel

kernel Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Wielkie dzieki działa!:)....moje wnioski...wszystko chodzi ok i naped ogólnie chodzi ciszej.. czy możliwe żeby podczas normalnej pracy i grania próbował wciąż dogrywać z płyty te avatary i stad takie charakterystyczne trzaski?

Wczytywanie...

Poleć forum