1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z prawami użytkownika Electronic Arts

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez lebki, Grudzień 25, 2012.

1. lebki

lebki Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Ruda Śląska
    Witam.

Mam taki problem. Posiadam oryginalną grę Fight Night Champion. Wczoraj próbowałem ściągnąć swoją fotkę z serwerów EA, żeby stworzyć swojego boksera. Wcześniej wgrałem zdjęcia na konto EA (posiadam konto EA/Origin i dodane do niego konto XBox Live (add persona). Niestety ciągle odbijam się od ściany i otrzymuję taki komunikat.

"Your gamer profile does not have the correct permissions to access this feature."

Co ciekawe, nie mogę też ściągać bokserów stworzonych przez innych userów, nie mogę też wejść w ustawienia XBox Live (ciągle ten sam komunikat). Kombinowałem już z ustawieniami prywatności konsoli, wszystko dałem na public. Grzebałem też w ustawieniach konta EA ale tam za dużo nie ma...
    Miał ktoś podobny problem ? Słyszałem, że to dość powszechne z gierkami EA.

PS. Nie mam konta GOLD, ale wydaje mi się, że nie jest ono potrzebne, żeby ściągnąć moją facjątę z serwerów EA.

Wczytywanie...

Poleć forum