1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z Prison Break

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez muniek131, Marzec 21, 2010.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. muniek131

muniek131 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Gdów>KrK
    Witam!
    Ściągnąłem sobie tą grę. Wypaliłem na płytce MINT DL+R bez żadnego błędu (IMG Burn). I tu się pojawia problem. Włożyłem płytkę do napędu konsoli kazało zaktualizować więc to zrobiłem. Konsola się uruchomiła ponownie wszytko OK. Ale teraz w ogóle nie mogę grac w tą grę, cały czas pokazuje, że mam zaaktualizować konsole, ale mam dash 8995. Co mam robić? Dodam, że w ABGX pokazywało ze Video jest złe więc ściągnąłem z neta Video z wave 4 i spatchowalem. Czy może przez to czy przez płytkę tak jest?

2. Lotnik421 Xbox One

3. maclogan

maclogan Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Shiojiri
    musisz zrobić aktualizację offline z pendriva lub płyty cd , wtedy będzie OK .

4. muniek131

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Gdów>KrK
    Ale nie dam rady bo mam najnowszy dash już. A co do innych gier jak np. AC2 to chodzi...

5. muniek131

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Gdów>KrK
    Temat do zamknięcia wszystko OK!

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.