Problem z Profilem a Format

RossiQ

Użytkownik
Użytkownik
Witam Musze sformatowac hdd w konsoli ale chcialbym zatrzymac swój profil tak aby miec dostep do save czy idzie to zrobic ?? Wkladalem pendrive i dawalem przenies ale nie widzial zadnego?? czy istnieje jakis inny sposob ???
 

offtopic

Użytkownik
Użytkownik
Musisz mieć oryginalną memorkę MS lub skopiować zawartość dysku w kompie.
 

Nefarod

Użytkownik
Użytkownik
A można wiedzieć po co chcesz formatować?
 

RossiQ

Użytkownik
Użytkownik
NIe dziala mi jedna gra Star Wars. Jak odlacze hdd to gra chodzi a jak go podlacze to juz nie. Wszystkie inne gry dzialaja wiec nie wiem o co chodzi. Mysle ze cos sie nasralo i dlatego nie dziala. No chyab ze sa jakies inne propozycje. Gralem w nia w demo i równiez działała. Wkladalem kopie od kumpla na której on gra i równiez nic tylko konsola sie zawiesza. Czemu tak jest ??
 

strusic

Użytkownik
Użytkownik
Mam podobny problem (chodzi o post powyżej :p)... Chciałem sobie pograć w Forze2 i... Nie mogę wczytać profilu.
Wyskakuje taki błąd: "Nie udało się utworzyć pliku z zapisem. Wybrany nośnik jest nieprawidłowy". O co chodzi? Zrobilem nowy profil w konsoli i próbowałem na nim i... Plik z zapisem się tworzy w kółko. Zapisze się i dalej mam ekran z napisem "Wciśnij A żeby wystartować", no to wciskam A i znowu zapisuje i taka pętla... Oczywiście bez dysku działa.... Ktoś spotkał się z czymś takim?? Dodam jeszcze, że wcześniej gra normalnie działała, dopiero po przesiadce na 120GB dysk takie coś się stało.
 
S

sebool12

Guest
Może wystarczy zaktualizować konsole albo wyczyścić cache?
 

strusic

Użytkownik
Użytkownik
Aktualizacja konsoli nic nie pomoże (ostatni update robiłem ze Star Ocean, ale jeszcze wtedy Forza działała). A wyczyszczenie cache nic nie dało. :/
 

Do góry Bottom