1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z profilem Offline.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez chomick32, Sierpień 24, 2010.

1. chomick32

chomick32 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam, posiadam Xbox'a w wersji Arcade (Falcon), więc profil trzymam na pendrive.
    Ostatnio potrzebowałem pendrive'a do czegoś innego, więc zgrałem wszystkie save'y i profile na PC i sformatowałem go do FAT32. Gdy chciałem z powrotem podłączyć go do X'a, sformatowałem go w konsoli na NTFS i przy pomocy programu MODIO wgrałem z powrotem wszystkie profile i save'y.
    I tu jest problem, wszystko jest niby ok, są save'y i profile, lecz gdy wchodzę w achivmenty, mam 0G!. Nie mam też obrazków w historii gier.
    Jeżeli ktoś już miał podobny problem, proszę o pomoc (klikam dziękuje) :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. chomick32

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Nikt nie pomoże?
    W skrócie sprawa wygląda tak - Zgrałem wszystko z pena na PC, a później jak chciałem to wgrać z powrotem na pena, to w konsoli mam 0G i achivmentów (save'y są ok).

4. w@wRzYn

w@wRzYn Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kielce
    Poprostu program zgrał ci owszem profil, savy itp. Ale nie uwzględnił tam pkt jak i obrazów gier. Musiałeś ta,m nie zaznaczyć tej opcji albo poprostu coś źle zropbiłeś. Zrób to ejszcze raz tylko uważnie czytaj co tam robisz.

5. chomick32

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Ale ja tam nie widzę żadnych opcji. Biorę po prostu wklejam foldery (content/***/*** itp.). Napiszcie może jak to powinienem zrobić.

UP!

//HoFi:9.Nie pisz postów pod sobą (do tego służy przycisk "edytuj").następny taki post i warn// UP-anie tylko w dziale giełda

Wczytywanie...

Poleć forum