1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z profilem/save w grze

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez tomas25001, Luty 21, 2011.

1. tomas25001

tomas25001 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam! posiadam xboxa360 przeróbka LT +, nie próbowałem łączyć sie z netem ani też grac przez neta, problem jest taki ze gdy włączam gre f1 2010 i chce wczytac profil to pojawia sie że jest on uszkodzony. Pojawia sie to zawsze w podobnych momętach gry. wiec mam pytanie jak naprawic profil czy tez save albo chociaz co zrobic zeby ten problem nie pojawial sie w przyszlosci. probowalem zainstalowac gre ale problem znow sie powtorzyl ale troche pozniej. w innych grach nie mam z tym problemu. z góry dziekuje za odpowiedzi

2. Lotnik421 Xbox One

3. Rafii045

Rafii045 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    podejrzewam że problem polega na tym że masz źle nagraną płytkę np.bez patcha ale fifa go jeszcze chyba nie ma przeinstaluj grę a jak to nic nie pomoże nagraj jeszcze raz

4. ustach

ustach Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Piątnica
    Tak spróbuj nagrać ponownie uprzednio przepuszczając grę przez abgx. Lub ściągnij inny obraz.

Ps. Kolega mówi o F1 a nie o fifie

Wczytywanie...

Poleć forum