1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

problem z profilem - sprawa życia lub śmierci

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Baca, Sierpień 7, 2011.

1. Baca

Baca Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Częstochowa
    Jak w temacie, wczoraj wszystko było ok dzisiaj chce sie zalogować i profil jest uszkodzone, dane konta są nie aktywne a na koncie miałem prawie rok golda.

2. Lotnik421 Xbox One

3. termit92

termit92 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Łódź
    Usuń konto(Pamięć->dysk twardy lub karta pamięci itd itd) następnie odzyskaj konto i wszystko powinno śmigać.

4. Baca

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Częstochowa
    Dzięki za radę. Wywaliłem konto ale niestety na dysku nie mogę go zapisać, na karcie pamieci owszem ale to za bardzo mi nie odpowiada bo kartę mam wbudowaną a profil muszę mieć na dysku żeby móc grać na dwóch konsolach.

5. kufer111

kufer111 Banned

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Zdolny Śląsk
    stary prosze nie podcinaj sie,profil za każdym razem trzeba odzyskiwać na innej konsoli jak i już na swojej też ponownie.

6. Baca

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Częstochowa
    Zawsze było ok, profil miałem na dysku, dysk przenosiłem z jednej na drugą konsolę i zawsze było ok, teraz właśnie jak przeniosłem się z drugiej konsoli musiałem znowu odzyskiwać profil. Robię tak od prawie roku i było ok do dzisiaj.

7. paul323

paul323 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    17
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Małopolska
    siema

pewnie zbanowali ci profil

8. kufer111

kufer111 Banned

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Zdolny Śląsk
    tak jest od 2 poprzednich aktualizacji dashboardu

9. petroz

petroz Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    306
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Żarnobyl
    najpewniej jedna z tych konsol została oflagowana. oflagowana konsola uszkadza profile i można z nich korzystać tylko na tej oflagowanej konsoli.

możesz to przetestować następująco:

1. utwórz nowy profil - nawet lokalny (bez dostępu do xbl)
    2. zagraj na tym profilu na konsoli A i zdobądz jakiś achievement.
    3. zagraj na tym profilu na konsoli B i także zdobądz jakiś achievement
    4. jeżeli nie możesz zagrać na konsoli B, bo profil jest uszkodzony, to spróbuj ponownie zagrać na tym profilu na konsoli A - jeżeli nie będzie problemu, to konsola A jest oflagowana i uszkadza profil.
    5. jeżeli mogłeś grac na konsoli B to sprawdz czy po tym profil będzie uszkodzony na konsoli A - jeżeli będzie, to konsola B jest oflagowana i uszkadza profile.

w ten łatwy sposób możesz zidentyfikować czy i która konsola jest oflagowana. nie da się na chwilę obecną zdjąć flagi. gdzieś na forum jest temat o naprawie uszkodzonych profili, jednak nie wiadomo czy jest to bezpieczne i czy nie może prowadzić do bana na KONTO (nie na konsolę), tak więc wszelkie modyfikacje na własną odpowiedzialność.

Pozdrawiam,
    Petroz

10. Baca

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Częstochowa
    Dzięki za pomoc, już mówię jak wygląda sytuacja. Jeżeli jakaś konsola ma być oflagowana to na pewno ta przerobiona czyli powiedzmy że konsola A ale na moim profilu bez najmniejszego problemu gram na konsoli nie przerobionej czyli B tylko jak wgram profil na dysk, wejde na przerobioną konsole to wszystko działa ale potem jak wrócę na tą konsolę B to jest napisane że profil jest uszkodzony i muszę go odzyskiwać. Czy mam flagę czy nie zazwyczaj sprawdzałem programem(Xval) ale to może być nie wiarygodne i sprawdzę to jak wrócę z pracy Twoim sposobem.
    Nie wiem czy to ma z tym coś wspólnego ale to się zaczęło robić jak na konsoli A wyskoczył mi błąd E 64, już go naprawiłem bo to był skutek wgrania złego firmware'u do napędu ale wgrałem poprawny i teraz działa.

Wczytywanie...

Poleć forum