1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z profilem x360

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Marian516, Lipiec 27, 2016.

1. Marian516

Marian516 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witajcie!
    Mam problem z profilem.
    Mianowicie w zeszlym roku kupilem od goscia konsole z wieloma grami na dysku. zalozylem swoje konto i przez ten rok sobie na swoim smigalem. Chcialem teraz przeniesc licencje na swoje konto aby gry nalezaly do mnie, gdyz przymierzam się do zakupu x one S.
    I kilka dni temu gdy probowalem zalogować sie na tamto konto wyskoczył błąd 8015d003 czyli problem z profilem. Zmierzam do tego, że nie pamiętam hasła do konta. Aby móc je zresetować potrzebne sa dane karty bankomatowej, data ważności i inne. Kontaktowalem sie z tamtym gosciem i okazało się, że z poczty outlook.com juz dawno nie korzysta, a z banku do ktorego mial przypisane konto takze zrezygnował. Co ja mam w takiej sytuacji zrobić?

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3210
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Wydymał Cię, gry pewnie już pogonił dawno komuś innemu i tyle, albo jak kupił nową konsole to ma dla siebie.
    Jak nie znasz emaila zabezpieczającego co tam był dodany t nic nie zrobisz.
    Jedynie reset passu tak jak piszesz przez formularz, ale jak nie pamiętasz danych to nic z tym nie zrobisz.

4. Marian516

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    E-maila znam tylko hasla nie moge zmienić. Wiele razy probowalem, kombinowalem i bez rezultatu. Telefon do micro$oftu cos da?

5. p_bladek

p_bladek Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    487
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Po pierwsze, gry nie będą należały do Ciebie. Jak przeniesiesz licencję, to będą działały tylko z tą konsolą na którą zostaną przeniesione, nie przeniosą się na Twoje konto. Potrzebne są dane email, na którym to konto było założone a nie żadne dane karty bankomatowej.

6. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1855
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Dokładnie to samo chciałam napisać, ale nie byłam pewna :D Tak czy siak szkoda czasu na kombinowanie, bo te gry i tak przypiszą się do konsoli, a nie do profilu. Nic nie zyska po tym zabiegu.

p_bladek lubi to.
  7. Marian516

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

Ogolnie to mi wszystkie gry działają, tylko mi wlasnie zależało na przeniesieniu licencji na swoje konto, a później na XONE.
    Czyli twierdzicie, że tak czy inaczej nie będą działać na ONE?
    A jeśli chodzi o te dane karty bankomatowej to jak wół jest napisane, że są one potrzebne (wlasnie teraz siedzę i znów próbuję zresetować hasło ) A jeśli zaznaczę inną opcję dot. E-maili to: konieczne bedzie podanie ostatnio używanych adresów e-mail oraz wierszy tematu ostatnich wiadomości.

Ostatnia edycja: Lipiec 27, 2016
  8. kuleczka91

Polubienia:
    1855
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Nie da sie przenieść licencji z innego konta na Twoje konto, ta licencja się przeniesie tylko na Twoją konsolę 360tkę i nic z tym dalej nie zrobisz. Na XO nie ma czegoś takiego jak przenoszenie licencji ;)

9. Marian516

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    To jak to jest w takim razie ze wsteczna kompatybilnascia i historia pobierania?
    Na XONE muszę nowe konto zakładać, bez możliwości przeniesienia z x360?

10. kuleczka91

Polubienia:
    1855
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Gry z wk działają tylko te, które są na tej liście (innych nie uruchomisz): http://www.xbox.com/pl-PL/xbox-one/backward-compatibility/available-games
    Konto możesz na XO sobie przenieść te z 360tki, ale gry uruchomisz tylko te które są na tej liście i masz je na swoim profilu. Na XO byś musiał mieć dostęp do profilu tamtego ziomka, a on Ci danych nie poda, bo albo konto ma do siebie, albo je opchnął dalej. MS też Ci nic w tej sprawie nie pomoże.

11. Marian516

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

A co jeśli mam założony kod dostępu na jego koncie, ktory znam tylko ja?(Zalozylem od razu jak przywiozlem x'a do domu) Dziala to tylko na konsoli czy tez jesli probowalby logować sie przez PC? Jest on w stanie to obejść? Pytam, bo chcialbym wykluczyc ewentualność zrobienia mnie w balona:)

A tych gier z kompatybilnoscia z XONE mam dosyć sporo. Ta lista która podalas jest chyba deczko nieaktualna.

12. kuleczka91

Polubienia:
    1855
    Punkty za osiągnięcia:
    113
  13. Marian516

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Poprzez support.xbox to juz kazdego odnośnika probowalem, a i tak wszystko schodzi sie do jednego miejsca.

Przez aplikacje jeszcze nie probowalem.
    Zobaczymy.

14. p_bladek

Polubienia:
    487
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Wydaje mi sie że bez maila zabezpieczającego nic nie zrobisz. W balona to dałeś sie zrobić na samym początku, biorąc gry w takiej postaci.
    Powiedz mi, a która lista będzie bardziej aktualna niż ta która podaje producent :hilarious:

15. Marian516

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Więc tak, udalo mi sie zalogowac na konto tego typka za pomoca jednego poradnika znalezionego w necie.
    Od razu przeniosłem sobie licencję na konsole.
    Moje pytanie jest takie: czy jest jakis sposób aby gry które są przypisane do tamtego konta przenieść na moje, zebym stał się ich wlascicielem?

16. p_bladek

Polubienia:
    487
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Nie ma, licencje zostały przypisane do konsoli.

17. kuleczka91

Polubienia:
    1855
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Nie, nie ma takiej opcji. Już Ci to wczoraj pisałam....Jedyna opcja to zalogować sie na XO profilem tego kolesia i z niego odpalać gry, chyba że wystarczy ustawić konsolę domową i wtedy spróbować odpalić na swoim koncie.

Czy mogę przenieść zawartość z jednego konta Xbox Live do innego?
    Nie. Licencje na zawartość są przechowywane na konsoli Xbox 360, a nie na koncie Xbox Live.

Aby umożliwić używanie licencji na zawartość komuś innemu, musisz pobrać swój profil Xbox Live na konsolę Xbox 360 tej osoby, a następnie przenieść swoje licencje na zawartość na tę konsolę Xbox 360.

Po przeniesieniu zawartości posiadacze innych profilów mogą używać jej na tej konsoli.

Dlaczego podczas próby przeniesienia zawartości do innego profilu jest wyświetlany komunikat o błędzie „Nie można przenieść elementu między profilami”?
    Niektórych elementów przechowywanych na konsoli Xbox 360 nie można przenosić między profilami. Na przykład do innego profilu nie można przenieść zawartości ze sklepu z grami Xbox Live. Jeśli nie możesz przenieść elementu do innego profilu, pobierz element za pomocą drugiego profilu w taki sam sposób, w jaki zrobiono to za pomocą oryginalnego profilu.

p_bladek lubi to.
  18. p_bladek

Polubienia:
    487
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Pierwszy, pierwszy pierwszy :p

19. Marian516

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Czyli wychodzi na to ze kicha z grami na XONE.
    No cóż.
    Dzieki za wszystkie rady.

20. kuleczka91

Polubienia:
    1855
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Jakbyś czytał ze zrozumieniem w nocy to byś wiedział, że szkoda zachodu. Pisałam Ci to z wyprzedzeniem, że i tak i tak gier nie przeniesiesz na swój profil :p

Wczytywanie...

Poleć forum