1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z profilem xbox 360.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez lemik1905, Październik 15, 2014.

1. lemik1905

lemik1905 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam mam pewien problem a mianowicie,przez przypadek usunąłem mój główny profil na xbox 360,ale na pamięci konsoli zostały save'y na których mi bardzo zależy.I teraz pytanie czy da rade przenieść te save'y tak żebym mógł ich używać na drugim profilu? Posiadam przeróbkę rgh,jeśli to coś może zmienić.

2. Lotnik421 Xbox One

3. orso

orso Super Moderator Członek Załogi Super Moderator Pomocnik PSforum.pl

Polubienia:
    787
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Program Horizon i Modio poszukaj jest jakiś tutek odnośnie przenoszenia savów itp możesz tym programem sporo edytować i zmieniać niemal wszystko.

4. lemik1905

lemik1905 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Tak tylko ja próbuje przenieść save'y z pamięci konsoli na pendriva to wyskakuje,że nie można przenieść elementu między profilami ;/

5. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1256
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Będziesz musiał podpiąć dysk z konsoli pod PC i wtedy Horizon'em czy Xbox 360 Tools się bawić.

Ps. Może jakiś program z pod konsoli ? Nie wiem może jakiś jest co ci uprości to wszystko.

6. ...:::Anarkad:::...

...:::Anarkad:::... Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    191
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    dajesz "przenieś" a próbowałeś "kopiuj" ?. Dawno w ten sposób nie bawiłem się z savami, ale o ile pamiętam na pena bez problemu dało radę go zgrać i wrzucić na kompa.

Wczytywanie...

Poleć forum