1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

problem z profilem xbox live

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez pawels237, Maj 13, 2012.

1. pawels237

pawels237 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam!!! Włączam UFC personal trainer i wybieram "choose gamer profile" i wybueram swój profil i wyskakuje mi "Nie można podłączyć konsoli do usługi xbox live. Czy chcesz zakończyć bieżącą sesje i przetestować połączenie? Jeśli aktualnie grasz , postępy osiągniete od ostatniego zapisania stanu zostaną utracone"
    TAK lub NIE
    wybieram nie to powraca do wybierania profilu. Wcześniej było dobrze. Jak podłącze do xbox live albo jak mnie kinect wykryje to działa. Ale chce aby inna osoba mogła wybrać mój profil . Bez łączenie do xbox live, wcześnie normalnie wybierałem.

Wczytywanie...

Poleć forum