1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

problem z profilem

Temat na forum 'Oprogramowanie' rozpoczęty przez mattix94, Lipiec 2, 2013.

1. mattix94

mattix94 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    A, A
    mam dwa profile obecnie na konsoli, mój działą wszystko w porządku a z brata sie coś stało ze nie moze wybrac avatara, w ogóle nie ma punktów "g", nie moze ustawić obrazka gracza. Nie wiem co jest powodem, da się jakoś temu zaradzić czy nowy profil? Bo szkoda save'ów które mimo wszystko działają.
    Gdzieś czytałem o czyszczeniu pamięci podręcznej ale jak to zrobić żeby nic nie zepsuć ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. TheOFF

TheOFF V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    341
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    UK
    Jeśli rejestrowałeś ten drugi profil na XBL to możesz go usunąć a następnie pobrać ponownie. ; )

Usuwanie profilu gracza:

Kod:
    1. Przejdź na stronę Ustawienia, a następnie wybierz opcję System.
    2. Wybierz opcję Urządzenie magazynujące.
    3. Wybierz opcję Wszystkie urządzenia.
    4. Wybierz opcję Profile gracza.
    5. Wybierz tag gracza, który chcesz usunąć.
    6. Wybierz opcję Usuń.
    7. Wykonaj jedną z następujących czynności:
    8. Wybierz opcję Usuń tylko profil. Profil zostanie wtedy usunięty, ale pozostaną zapisane gry i osiągnięcia. 
    9. Wybierz opcję Usuń profil i elementy, jeśli chcesz usunąć profil oraz skojarzone z nim zapisane gry i osiągnięcia.
    Pobieranie profilu gracza:

Kod:
    1. Naciśnij na kontrolerze przycisk przewodnika konsoli Xbox (duży przycisk X na środku kontrolera). 
    2. Wybierz opcję Pobierz profil. 
    3. Wprowadź dane konta Microsoft ( adres email + hasło ) skojarzonego z Twoim tagiem gracza w usłudze Xbox LIVE. 
    4. Teraz wprowadź hasło konta Microsoft.
    5. Wybierz urządzenie pamięci masowej dla profilu (na przykład Dysk twardy). 
    Rozpocznie się pobieranie profilu. 
    Po pobraniu profilu możesz skorzystać lub nie z opcji wymagania hasła do konta Microsoft podczas logowania się do profilu.

W razie czego odsyłam na oficjalny 'support' M$: Pobieranie, przenoszenie lub usuwanie profilu Xbox LIVE

4. mattix94

mattix94 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    A, A
    tylko że ja mam rgh :/

5. Krycha1987

Krycha1987 Banned

Polubienia:
    21
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Możesz spróbować edytować profil. Tutaj masz linki i filmy How to Mod Xbox 360 Achievements(ALL GAMES) - YouTube , Horizon- Xbox modding tool overview. - YouTube tylko pamietaj o zrobieniu kopii. Może ci się przydać też to http://digiex.net/downloads/downloa...ge-explorer-xplorer-usbxtaf-v44-download.html

Wczytywanie...

Poleć forum