1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z profilem

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez PREDATOR-F1_PL, Maj 7, 2014.

1. PREDATOR-F1_PL

PREDATOR-F1_PL Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam wszystkich.Mam powazny problem,kupilem x360 nowy design i utworzylem konto,profil itd.,nic z pozoru trudnego z uwagi na to iz posiadam ps4,ps3 no i nowy nabytek x360 nie dla mnie ale dla mojego syna, no i uruchamiamy wszystko i ****(gra plants vs zombies garden warfare) wymaga online no i niby wszystko ok ale pojawia sie komunikat po angielsku ze cos nie tak z profilem z tego co wywnioskowalem chodzi ze jakies zabezpieczenia sa nie tak co sie dzieje prosze o pomoc,mam ochote to odeslac ale syn sie uparl a ja mam problem bo ta gra nie jest dedykowana dla playstation.Dzieki za pomoc o ile nadejdzie.PS:; mialem kiedys xboxa i takiego WYMODEROWANO nie widzalem a nie chce synowi sprawiac przykrosci ma 13 lat i jest problem mu wytlumaczycz bo jest chory,wiec prosze o pomoc :blue:

orso // Pisanie wulgaryzmów jest zakazane.

2. Lotnik421 Xbox One

3. orso

orso Super Moderator Członek Załogi Super Moderator Pomocnik PSforum.pl

Polubienia:
    787
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    1. Czy konto na XBL posiada status GOLD ?
    2. Czy wiek podany podczas rejestracji konta przekracza 18 lat?

4. PREDATOR-F1_PL

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    tak ustawilem aby nie bylo ograniczen,sam liczylem na partyjke pokera bo to tez kupilem hehe dla siebie ale tam tez ten sam komunikat ze cos z profilem a gra syna nie ma ograniczen wiekowych ale **** lubie xksa mam dwie peski 3ke i 4 ke ale takiej lipy nie mialem , syn ma porazenie mozgowe ale funkcjonuje fantastycznie nie jednego by zaskoczyl i to dzieki ciezkiej pracy przez lata a tu microsoft bije po plecach lopata

EDIT

jest gold na razie probne na dwa dni ale mam na rok i nie chce ryzykowac bo w razie reklamacji aby nie robili problemu

5. orso

Polubienia:
    787
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Konkretnie co jest napisane bo tak to szukanie po omacku będzie.

6. PREDATOR-F1_PL

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    chwila zaraz odpale i powiem

Your Profile does not the Correct premissions to access Xbox Live funeionality

ale jaja jestes z Elblaga mam tam przyjacieja KOPIK nazwisko swiat jest maly

Alert -=SETH=- //Nie pisz post pod postem. Używaj opcji edytuj.

7. orso

Polubienia:
    787
    Punkty za osiągnięcia:
    113
  8. PREDATOR-F1_PL

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    czyli co mam odeslac gre bo serwery nie aktywne/badz uszkodzone czy jak ??? szkoda by odsylac xsa bo tez ma fajne exclusivy no i sentyment ale tu nie chodzi o mnie tylko moj skarbek Aleksito!!!!

EDIT

nie dzis nie wpisze kodu bo juz mam dosc i jestem zmixowany z nerwow ale jutro i po jutrze mam wolne i na bank to zrobie a jak znam zycie bedzie rozgryzanie swiata od rana ale na dzis dzieki ludziska, to mile z waszej strony bo chodz niby psn na sony dziala lepiej to i tak na darmo tam szukac pomocy bo sa zieloni w temacie(multi-platform sie klania) jutro dam wam znac z samego rana co i jak z kodami i itd. bo tak WYMODEROWANO ...... mnie microshit jeszcze nie zaskoczyl.Zycze wam dobrej nocy ALL . dzieki ludziska niech moc bedzie z wami

orso // Pisanie wulgaryzmów jest zakazane.

Info orso // Nie pisz posta pod postem, używaj opcji edytuj.

Wczytywanie...

Poleć forum