problem z profilem

bgszef

Banned
mam taki problem. na starej konsoli mialem savy i profil. przenioslem to wszytsko na pena i chcialbym sie dowiedziec jak zrobic, zeby ten moj stary profil razem ze saveami dzialal na nowej konsoli. dodam, ze na starej konsoli nie wchodzilem na live i nie moge odzyskac w ten sposob profilu.
 

voltan91

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Sam bym chciał to wiedzieć na 100% jednak wątpię żeby bez Live'a dało się coś takiego zrobić. Save oraz profil są zapisywane na podstawie nr seryjnego konsoli bądź coś w tym stylu.
 

bgszef

Banned
czyli szans zadnych??? nie chce mi sie na nowo rozpoczynac wszsytkich gier ;/
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Zadziała
 

DarthJason

Użytkownik
Użytkownik
Jest szansa na coś takiego musisz zgrać potrzebne save, profil na dysk komputera i odblokować je według tego poradnika "http://xboxforum.pl/sprzet-f27/jak-odblokowac-gamertag-profil-oraz-save-ze-zbanowanej-konsoli-31336.html" to bez różnicy czy konsola jest zbanowona czy nie większość rzeczy po takim odblokowaniu powinna działać na innej konsoli.

Sam miałem kiedyś taki problem że na nowej konsoli żadne save ze starej mi nie działały, a dzięki temu większość udało się uratować.
 

bgszef

Banned
tylko problem w tym, ze nie mam ani dysku, ani karty pamieci. mam tylko pena i na nim ten caly stuff...
 

Do góry Bottom