1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z profilem .

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Yarkezy, Styczeń 3, 2012.

1. Yarkezy

Yarkezy Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    21
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Piotrków TryBunalski
    Witam was forumowiczów , jak zwykle piszę tematy tutaj jedynie o moich problemach z konsolka tak jak i dziś ... Otóż mam taki problem (za moment wyjaśnię całą sytuację), że konsolka nie widzi mojego profilu (w pamięci widzi go jako uszkodzony...).A stało się to gdy zamieniłem się z kumplem xboxami (ja LT3.0 on 2.0) gdyż chłopak chciał MW3 przejść a płytek nie było żeby przegrać mu znowu (ciężka historia z jego konsolą ... ale nie o to tutaj chodzi). No więc zamieniliśmy się fajnie wszystko ja sobie dysk zostawiłem , wieczorkiem podłączyłem jego konsole i wszystko było ok widział Profile (wszystkie) i można było grać , lecz gdy chciałem nową gierke uruchomić(nie pamiętam tytułu, ale coś napewno z XGD3) to wyskoczyła mi aktualizacja! Będąc lekko przerażony zrobiłem ją i ku mojemu ździwieniu nic się nie zmieniło (dashboard ten starszy, nie ten pod kinecta) tak jak LT 2.0 było na swoim i miejscu . Pograłem i w końcu po kilku dniach konsolami się odmieniliśmy , podłączyłem odpaliłem i na pierwszy rzut oka nie zauważyłem nawet że nie ma mojego profilu , lecz dopiero gdy odpaliłem nowego Drivera(S.A.) wyskoczyło mi "New Game" ... I tutaj mam pytanie/problem .... o co chodzi ? Konsole nie były na ten czas pod Live na 100% (na mojej konsolce miałem flage więc odłączyłem od neta jakieś pół roku temu , znajomy zaś wgl nie podłączał konsoli pod Live) . Jak mogę temu zaradzić ? Co mogło być przyczyną ? miałem ponad 13000GS, lecz te pkt mógłbym stracić , chodzi mi jedynie o save do gierek bo bez nich konsole mogę co najwyżej odkurzać co tydzień .... . Proszę o pomoc i Pozdrawiam .

2. Lotnik421 Xbox One

3. Yarkezy

Yarkezy Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    21
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Piotrków TryBunalski
    Ok znalazłem jakiś temat odnośnie profilu więc sprawdze i dam cynk czy działa .... (dzięki za pomoc i odezwanie się pod postem ...) http://xboxforum.pl/hack-f186/naprawa-uszkodzonego-profilu-po-oflagowaniu-116073.html

Wczytywanie...

Poleć forum