1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z programem USBXTAFGUIv44

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez dejwid333, Lipiec 2, 2011.

1. dejwid333

dejwid333 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    LSW
    Witam!
    Mam problem z programem usbxtagui.Podłączylem sobie pendrive do pc , ok program wyszukał penka i pokazał zawartość.Musialem niestety sformatowac tego pendriva bo byl mi potrzebny do PC ,a tak to siedział sobie w xboxe bo mam arcade :) Ale wykonałem sobie jego backup poprzez w.w program. Tylko teraz jak odczytac ten backup ? Backup robiłem tak : u góry na pasku kliknelem backup-->backup raw drive.Pomyslalem ok stworzylo mi na dysku w kompie 8 plików po niecale 1 gb kazdy to sie backup zrobil.Ale nie wiem jak to odczytac , a byly tam moje wazne rzeczy z xboxa ;/ Ma ktos jakis pomysl ? Jak klikam backup --> restore disk image to wyskakuje mi puste okno i tyle.Z góry wielkie dzięki !

Wczytywanie...

Poleć forum