1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z przechwytyaniem obrazu - Video Grabber

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Betoniarka, Czerwiec 27, 2011.

1. Betoniarka

Betoniarka Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Mam Problem z owym Video Grabbere, (EasyCAP ). Otóż, podłączam xboxa za pomocą kabla composite do grabbera, reszte poprzez USB do komputera. Mam zainstalowane sterowniki, komputer wykrywa urządzenie lecz gdy chcę zacząć przechwytywać obraz za pomocą Ulead Video Studio ukazuje się problem o takiej treści. 'Either no video capture driver is installed in this system, or no device is connnected" Sterowniki instalowałem 3 razy z dołączonej płyty, więc nie wiem gdzie leży problem. Z góry dziękuje za szybką odpowiedź.

Wczytywanie...

Poleć forum