1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z przedłużeniem xbox Gold

Temat na forum 'Xbox Live' rozpoczęty przez rybus85, Sierpień 23, 2016.

1. rybus85

rybus85 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miałem wykupioną usługę i płatność realizowana kartą. Gdy skończyła się ważność karty otrzymałem nową z tym samym numerem ale z nową datą ważności. I nie mogę zmienić ani dodać karty bo dostaje odpowiedź że karta już dodana. A nie mam innej karty którą mogę dodać. Nawet kupiłem kod na 14 dni który został przyjęty(komunikat był że kod zaakceptowany) a golda jak nie ma tak nie ma. Próby kontaktu z obsługą Klienta porażka. Wieczne komunikat że mają problem z ich winy(chciałem kontakt telefoniczny),więc to droga bez celu.
    Jakieś sugestie

2. Lotnik421 Xbox One

3. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1880
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Logujesz się na xbox.com, naciskasz na swój nick wybierasz Konto Microsoft potem Płatności i rozliczenia i tam masz dostęp do karty. Jeśli nie masz opcji edytuj przy karcie to ją usuń i dodaj ponownie na nowo. Jak trial Ci nie działa na konsoli to usuwasz konto z konsoli i dodajesz je na nowo. Powinno zaskoczyć, że już masz triala na koncie. Nie dzwoń na ten tragiczny polski support, bo oni Ci w niczym nie pomogą i dalej zostaniesz z problemem. Pisz zawsze na support po angielsku, oni w 95% przypadków Ci pomogą z problemem.
    Kontakt z supportem (chat po ang):
    1. Logujesz się na konto XBL
    2. Pomoc techniczna -> Wybierasz która konsola X360/XO
    3. Przykładowo XO -> Zjeżdżasz na sam dół i dajesz kontakt z nami -> Znowu wybierasz XO -> Xbox Live -> Sieć -> Rozpocznij rozmowę po angielsku (chat).

4. rybus85

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Usunąć też nie mogę karty bo wisi płatność 29zł. A po angielsku to jeszcze bym dobrze musiał operować :) Dawno się nie używało więc sporo wyparowało :/

5. rybus85

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Żeby była chociaż opcja ureguluj tamte 29zł to jeszcze. Ale nic nie ma. Subskrypcja pisze zawieszona i jak chce odnowić to wtedy jest właśnie cyrk. Nie mogę zmienić danych karty, dodać tej nowej(bo ma ten sam numer)...

6. p_bladek

p_bladek Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    487
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Próbowałeś doładować zdrapką konto, uregulowac płatnosć i później edytować?

7. rybus85

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Już się udało. Na konsoli cokolwiek zrobic to żenada. Chciałem paypalem i na konsoli wyskoczyło że mam tam za mało pieniędzy...śmiech na sali. No to na telefonie na konto xbox,dodałem konto paypal a on i tak woła kartę!!! Ale podałem i o dziwo przeszło :) Sprawdziłem na konsoli i jest Gold aktywny :)
    Może to komuś pomoże :)

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

8. kkkamilll

kkkamilll Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Łdz
    Witam. Nie chcę zaczynać nowego tematu więc tutaj napiszę. Otóż dzisiaj zakupiłem X one S z grą Fifa 17 i Forza Horizon 3. W środku są dwa goldy na 3 miesiące każdy a pod papierkami karta z kodem na 14 dni. Więc wbijam ten kod 14sto dniowy, niby transakcja zaakceptowana ale online nic mi nie idzie :/ nawet jak wchodzę w GWG to gry mam za monety a żadnej za free :/

Nabazgrane z miniacza G2 / TTalk 4.9.5^^

9. davex

davex Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    309
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Gdańsk
    14 DNI TO TRIAL. 3 MSC TO GOLD. I to robi różnicę.

Wysłane z mojego E2105 przy użyciu Tapatalka

10. kkkamilll

kkkamilll Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Łdz
    Aha czyli rozumiem że gier z GWG nie ściągnę za free ale na trialu online powinienem móc grać?

Nabazgrane z miniacza G2 / TTalk 4.9.5^^

11. davex

davex Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    309
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Gdańsk
    Dokładnie

Wysłane z mojego E2105 przy użyciu Tapatalka

kkkamilll lubi to.
  12. Basto23

Basto23 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam też dziś zakupiłem ten zestaw co kolega wyżej i cały dzień próbuje aktywować golda ale wyskakuje problem spróbuj pózniej i tak cały dzien i ani na stronie ani xboxie

Wczytywanie...

Poleć forum