1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z przełącznikiem KVM

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez himus11, Wrzesień 6, 2009.

1. himus11

himus11 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Poznań
    Witam mam xboxa i kompa podłączonego pod przełącznik kvm PRZEŁĄCZNIK KVM * SWITCH na 2 PC MONITOR PS/2 (729017988) - Aukcje internetowe Allegro gdy mam włączonego kompa i włanczam xboxa to mam czarny obraz dopiero jak odłącze kabel od pc to obraz wtedy jest na xboxie (jednak musze czekać ok 50 sekund).Jak mam kompa wyłączonego to xbox się włancza tylko trzeba poczekać z 50 sekund.Przełącznika KVM nie mam podłączonego do żadnego zasilacza tylko kable VGA czy to może być tego wina?Kabel VGA od xboxa to jakieś badziewie za 20 zł.Pozdrawiam himus11

2. Lotnik421 Xbox One

3. miedzianek

miedzianek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Białystok
    kosztuje niby 80zl a tu promo na 20 i uwazasz ze to cacko ma prawo dzialac?

kup normalny,porzadny kvm,ten poprostu sie sypie

4. himus11

himus11 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Poznań
    Wole naprawić ten problem bez wymiany KVM'a na nowy bo grafika mnie zadowala tylko te czekanie i odłanczanie xboxa lekko irytuje moze tylko zasilanie trzeba podłączyć?

Wczytywanie...

Poleć forum