1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z przełącznikiem KVM

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Krzysiekx27, Maj 11, 2011.

1. Krzysiekx27

Krzysiekx27 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Kupiłem taki przełącznik i wszystko gra jak jest podłaczony do kompa wtedy łądnie wyśiwetla itp ale jak przełączam sie przyciskiem na przełączniku na xboxa to nie ma obrazu w ogóle tylko czarny obraz i dioda na monitorze mruga tak jakby komp był wyłączony a monitor wciąż działał - właściciele monitorów samsunga wiedzą o co chodzi. Jakieś pomysły? ktoś na tym forum pisał że mu to działa no to moze sie podzieli wiadomościami.
    BTW jak przełączam sie na monitor to rozdzielczość trafia szlag i mogę ustawić max 1600 x 1200 a mój monitor to 1680x1050

Wczytywanie...

Poleć forum