1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z przeniesiem licencji

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez saymyname, Wrzesień 2, 2015.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. saymyname

saymyname Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam mam problem z przenieziem licencji. Było tak:chciałem podzielić się z kumplem grami z mojego konta. Kiedy zalogowałem się z mojego konta na jego konsolę i przeniosłem licencje(połowa sierpnia). Kiedy zalogowałem się na mojej konsoli (mam jeszcze ważnego golda) odkryłem że zniknął mój abonament gold, wszyscy znajomi z mojej listy poznikali, a jak chciałem przenieść licencje z powrotem na moją konsolę to okazało się że moge to dopiero zrobić 16 grudnia. Co mógłbym teraz zrobić bez czekania tych czterech miesięcy?Wymienić się konsolami?

Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. Rob1N_PL

Rob1N_PL Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    224
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Jeśli jesteś pewny że stało się to co tu opisałeś to pisz albo dzwoń do supportu MS. To nie jest normalne że znika gold czy znajomi i nie ma na to wpływu przenoszenie licencji. Oni z pewnością wszystko wyjaśnią.

saymyname lubi to.
  4. saymyname

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ok dzięki napiszę i dam znać jak poszło.

5. saymyname

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ok rozmawiałem z konsultantem xbox support i problem został rozwiązany.@Rob1N_PL dzięki za pomysł - bardzo pomogło. Temat do zamknięcia.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum