1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

problem z przeniesieniem dodatków na nową konsolę

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez neehooyah, Lipiec 12, 2011.

1. neehooyah

neehooyah Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    25
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Witam,
    ostatnio zakupiłem nowego Xbox'a i mam dość dziwny problem:

ze starej konsoli (Elite 120 GB Jasper) przeniosłem na pendrive wszystkie dodatki do BC2 kupione na Xbox Live (z wyłączeniem Vietnam), przeniosłem oczywiście wszystko wraz z kontem.
    Z tego pendrive wrzuciłem całość na dysk nowego Slima i tutaj pojawia się problem - kod VIP działa, mapy VIP działają, ale dodatkowy sprzęt dla wszystkich klas już nie działa, gra go nie "widzi". Ta sama sytuacja kiedy próbuję grać z pendrive.
    Próbowałem pobrać ponownie z Live'a jednak tutaj wywala mi komunikat, że muszę za wszystko ponownie zapłacić.
    Tak więc moje pytanie brzmi - WTF?
    Ktoś już miał podobny problem? Może ktoś wie co z tym zrobić?

z góry dzięki za pomoc

2. Lotnik421 Xbox One

3. petroz

petroz Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    306
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Żarnobyl
    a czy przypadkiem dodatki te nie były kupione na koncie zagranicznym, które później zmigrowałeś na polskę?

4. wojtek98i

wojtek98i Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Polska
    nie można ich przenieść ponieważ są one dopisane do konsoli i tylko na tej na której zostały kupione beędą działać

5. neehooyah

neehooyah Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    25
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    dodatki kupiłem dopiero po migracji na polski Live bo wtedy też kupiłem oryginalnego BC2 (wcześniej nie bawiłem się online)

to akurat raczej nie jest możliwe, wiele razy zdarzyło mi się przenosić różne rzeczy z konsoli na konsolę i pierwszy raz zdarza mi się taka sytuacja, zresztą jeśli nawet jakiś przeniesiony dodatek nie chciał od razu działać, mogłem go spokojnie pobrać ponownie nic za to nie płacąc, a tutaj system domaga się kolejnych płatności

6. Floyd

Floyd Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Żyrardów
  7. szukaj1

szukaj1 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    tak samo jak online pass jest przypisany do konsoli i na innej już działać nie będzie jak pobierasz to tam masz napisane ale ty pewnie tego nie czytałeś

8. Wojtek230492

Wojtek230492 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Radom
    to raczej niema nic do rzeczy ja kupilem dodatkowa trase do forzy3 na koncie usa a pozniej zemigrowalem na pl i dziala. A co do kolegi wyzej to moze males jakis blad

Wczytywanie...

Poleć forum