problem z przeniesieniem dodatków na nową konsolę

neehooyah

Użytkownik
Użytkownik
Witam,
ostatnio zakupiłem nowego Xbox'a i mam dość dziwny problem:

ze starej konsoli (Elite 120 GB Jasper) przeniosłem na pendrive wszystkie dodatki do BC2 kupione na Xbox Live (z wyłączeniem Vietnam), przeniosłem oczywiście wszystko wraz z kontem.
Z tego pendrive wrzuciłem całość na dysk nowego Slima i tutaj pojawia się problem - kod VIP działa, mapy VIP działają, ale dodatkowy sprzęt dla wszystkich klas już nie działa, gra go nie "widzi". Ta sama sytuacja kiedy próbuję grać z pendrive.
Próbowałem pobrać ponownie z Live'a jednak tutaj wywala mi komunikat, że muszę za wszystko ponownie zapłacić.
Tak więc moje pytanie brzmi - WTF?
Ktoś już miał podobny problem? Może ktoś wie co z tym zrobić?

z góry dzięki za pomoc
 

petroz

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
a czy przypadkiem dodatki te nie były kupione na koncie zagranicznym, które później zmigrowałeś na polskę?
 
W

wojtek98i

Guest
nie można ich przenieść ponieważ są one dopisane do konsoli i tylko na tej na której zostały kupione beędą działać
 

neehooyah

Użytkownik
Użytkownik
a czy przypadkiem dodatki te nie były kupione na koncie zagranicznym, które później zmigrowałeś na polskę?
dodatki kupiłem dopiero po migracji na polski Live bo wtedy też kupiłem oryginalnego BC2 (wcześniej nie bawiłem się online)

nie można ich przenieść ponieważ są one dopisane do konsoli i tylko na tej na której zostały kupione beędą działać
to akurat raczej nie jest możliwe, wiele razy zdarzyło mi się przenosić różne rzeczy z konsoli na konsolę i pierwszy raz zdarza mi się taka sytuacja, zresztą jeśli nawet jakiś przeniesiony dodatek nie chciał od razu działać, mogłem go spokojnie pobrać ponownie nic za to nie płacąc, a tutaj system domaga się kolejnych płatności
 

Floyd

Użytkownik
Użytkownik
Polecam problem przedstawić tutaj:
Strona główna pomocy technicznej
 

szukaj1

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
tak samo jak online pass jest przypisany do konsoli i na innej już działać nie będzie jak pobierasz to tam masz napisane ale ty pewnie tego nie czytałeś
 

Wojtek230492

Użytkownik
Użytkownik
a czy przypadkiem dodatki te nie były kupione na koncie zagranicznym, które później zmigrowałeś na polskę?
to raczej niema nic do rzeczy ja kupilem dodatkowa trase do forzy3 na koncie usa a pozniej zemigrowalem na pl i dziala. A co do kolegi wyzej to moze males jakis blad
 

Do góry Bottom