1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z przeniesieniem GT

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez thomson87, Styczeń 28, 2014.

1. thomson87

thomson87 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Warszawa
    Siemka, mam problem może któryś z Was miał podobny lub wie jak sobie z nim poradzić. Posiadam konto ms live na który mam przypisany gamertag którego nie używam a konta ms live a i owszem, chciałem go przenieść na utworzone wcześniej drugie konto ms live żeby zwolnić ten pierwszy i tym sposobem przypisać do niego gamertag którego używam a którego konto ms live usunąłem. Problem polega na tym że gdy chcę dokonać migracji GT na inne konto MS live wyskakuje mi info że w tej chwili nie można przenieść konta, i tak trwa to już z 2 tyg.Wiecie może co jest problem i jak to ewentualnie rozwiązać ? Z góry dzięki za pomoc.

Info orso6// Nazwa tematu nie opisuje problemu

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3210
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    M$ zablokował już jakiś czas temu przenoszenie GT

4. thomson87

thomson87 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Warszawa
    A to dziwne. Gdy wysłałem pytanie w związku z problem to właśnie oni za sugerowali migrację na utworzone inne konto ma live, niestety gdy to się nie powiodło odpowiedzi się już nie doczekałem.

Sent from my Windows Phone 8S by HTC using Tapatalk

Wczytywanie...

Poleć forum