1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z przeniesieniem muzyki na dysk w xboxie.

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez defjam, Maj 16, 2008.

1. defjam

defjam Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Siema. Mam problem z xboxem. Zakupiłem go dzisiaj i chciałem sprawdzić czy da się normalnie przesłać muzykę z płyty lub z mp3 do konsoli(oczywiście mam dysk, 20gb).
    No i wkurzyłem się ostro bo nie wiem jak to zrobić. Wsadziłem płytę z muzyką, wchodzę w media, muzyka, bierząca płyta, no i mam opcje -odtwórz wszystko i opcje -lista odtwarzania.
    Powchodziłem wszędzie i nigdzie nie znalazłem cholernej opcji typu - zapisz muzykę na dysk czy kopiuj, czy coś w tym stylu.
    Również próbowałem z odtwarzaczem mp4. Podłączyłem go przez usb i wszedłem w opcje przenośny dysk czy coś takiego i też muzykę mogłem odtwarzać jak z płyty ale nie znalazłem żadnej opcji typu kopiuj.
    Niewiem jak to zrobić, proszę o szybką pomoc.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Piri001

Piri001 Guest

Odp: Problem z przeniesieniem muzyki na dysk w xboxie.

Mozesz tylko zripowac plyty audio , mp3 x nie zgra , nie da rady . Wszystko

4. szyna55

szyna55 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18

mam takie pytanko a jak mam pendrive i mam na nim muze to da sie zgrać na xa ?

5. defjam

defjam Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

Piri dzięki za odp. Trochę chu......owo, że tak zrobili ale cóż.
    W instrukcji od x'a jest jakiś błąd, bo pisze, że normalnie się da zgrywać z urządzeń magazynujących.

Nie, z pena się nie da tak jak kolega wyżej napisał. Z pena możesz sobie posłuchać muzyki itp. ale nie zgrać.

6. Piri001

Piri001 Guest

Defjam , nie ma za co

Szyna , mowilem ze tylko muzyka z CDAudio mozesz zgrac(zripowac) , inaczej nie da rady

7. cux

cux Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18

Ale oni utrudniają... co im szkodzi dodac mozliwosc przenoszenia czy to muzy,filmow czy obrazkow na twardziela... No coz, pozostaje pendrive. Ja sobie tak kupilem 4GB i podpialem z tylu x'a, takze w ogole go nie widac. Problem z glowy.

8. Piri001

Piri001 Guest

Problem to za duze piractwo

9. cux

cux Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18

A co to ma do rzeczy? Z powodu piractwa nie dodali mozliwosci wrzucenia sobie byle czego na HDD?

Wczytywanie...

Poleć forum