1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z przeniesieniem Profilu

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez ZIDKE, Marzec 26, 2012.

1. ZIDKE

ZIDKE Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam otóż mam pewien problem , posiadam czytnik kart M2 i karte M2(Sony Ericson) ktora sluzyla mi jako memorka w x360 .Problem polega na tym , ze czytnik uległ awari(polamal sie :p) wiec zostala sama karta z profilem z x360 sprobowalem ja podlaczyc przez stary tel SE C902 aby zgrac profil ale komputer widzi telefon a karty nie. Moje pytanie czy jest jakis program lub moze sterowniki ktore odczytaly by mi ta karte ?

Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. Tofu212

Tofu212 Banned

Polubienia:
    97
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    czytnik kart dokup najszybciej napewno powiny być z tel jak nie to na stronie erricsona

4. ZIDKE

ZIDKE Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    dzieki znalazlem głupota nie boli :p

Wczytywanie...

Poleć forum