1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

problem z przenoszeniem zawartości uszkodzonego profilu [RGH]

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez arial_adriano, Styczeń 29, 2013.

1. arial_adriano

arial_adriano Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Bełchatów
    Witam. Wyciągnąłem dziś profil z konsoli na PC bo chciałem pobawić się z akcesoriami do avatara. Popełniłem pierwszorzędny błąd bowiem nie stworzyłem kopii zapasowej swojego profilu. Wcześniej znalazłem jakiś tutorial na YouTube o dodawaniu akcesoriów i jak już zacząłem się bawić to w tracie doszedłem do wniosku że ta zabawa zbyt mocno ingeruje w profil i wycofałem się z tego NIE ZAPISUJĄC NICZEGO czyli nie dokonując żadnych zmian w profilu. Kiedy wrzuciłem profil z powrotem do konsoli, Dash zakomunikował że profil jest uszkodzony. Mówi się trudno pomyślałem, mój błąd, ale byłoby spoko odzyskać chociaż save'y. Poczytałem trochę i ludziska piszą że save'y może da się uratować, ale punkty i takie tam przepadną. Założyłem nowy profil, wyciągnąłem go też na PC i zacząłem trochę kombinować z obydwoma (z nowym i tym uszkodzonym) za pomocą usbxtafgui i modio. I tutaj niespodzianka, udało mi się (jakoś) przywrócić takie rzeczy jak ustawienia dasha, wygląd avatara, archievmenty i punkty za archievmenty, ale nie udało mi się powiązać save'ów z tamtego profilu z nowym. Podam przykład: save z Batman Arkham City ukończony w 67% wciąz jest na konsoli, ale nie mogę go przenieść na Pendrive z nowego konta bo wyskakuje komunikat że 'przenoszenie zapisanych stanów gry z konta na konto nie jest możliwe' (wolne tłumaczenie). Po uruchomieniu Batmana na nowym koncie gra stworzyła nowy save 0% i z niego korzysta. Nie uważacie że to trochę dziwne że profil odzyskał archievy i punkty a save'ów nie pamięta? Dodam że moja konsola to Jasper z RGH. Jeśli ktoś wie jak to naprawić, proszę piszcie.

2. Lotnik421 Xbox One

3. LordLotr

LordLotr Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    19
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Ostrów Mazowiecka
    Odp: problem z przenoszeniem zawartości uszkodzonego profilu [RGH]

A nie prościej pobrać stary profil poprzez xbl? Jesli oczywiscie konsola łączyła sie z xbl.

Wytapane z XPERII;-)

4. arial_adriano

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Bełchatów
    No właśnie, zapomniałem dodać: konsola nigdy nie łączyła się XBL, na konsoli gram casualowo, nie gram przez sieć itp. zdarzało mi się kiedyś podpinać konsolę pod neta, ale tylko w celu pobierania okładek i aktualizacji do gier, czyli funkcje, które umożliwia RGH. Wniosek jest więc taki że ściąganie konta z XBL nie wchodzi w grę.

5. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3210
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Musisz pobrać swój profil u kogoś, kto ma dostęp do XBL na konsoli.

6. LordLotr

LordLotr Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    19
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Ostrów Mazowiecka
    Odp: problem z przenoszeniem zawartości uszkodzonego profilu [RGH]

Ale nic mu takie pobranie na innej konsoli nie da skoro jego profil nie byl aktualizowany z xbl to i tak achivmentow nie bedzie miał.

Wytapane z XPERII;-)

7. arial_adriano

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Bełchatów
    no właśnie, wydaje mi się że LordLotr ma rację, a poza tym jak mógłbym ściągnąć profil z XBL i skąd profil ten miały się tam znaleźć skoro nigdy nie łączyłem konsoli? No nic, coś czuję że trafiłem na jeden z tych problemów, który nie będzie miał 'happy endu' i we wszystkie napoczęte i nieskończone gry będę musiał łupać od początku. Będzie nauczka na przyszłość.

Wczytywanie...

Poleć forum