1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z przerabianym xbox-em 360 Premium

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Kamil Święs, Styczeń 17, 2013.

1. Kamil Święs

Kamil Święs Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam .
    Kupiłem SB używanego xboxa 360 przerabianego bo ja nie mam pojęcia jak to zrobić. I przed 10 minutami podpoiłem go do neta wyskoczyła informacja o tym ze istnieje aktualizacja soft-a to ja dałem potwierdź i pobrała mi się aktualizacja pobawiłem się soft-em kilka sekund i chciałem zagrać a tu klops ! Komunikat ze gra jest nie oryginalna i nie można jej uruchomić . Ratunku .

2. Lotnik421 Xbox One

3. Shiniox

Shiniox Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Rzeszów
    Usunąłeś swoją przeróbkę. Musisz przerobić jeszcze raz.

4. Kamil Święs

Kamil Święs Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    jak to zrobic ? po prostu wgrac jakiegos innego sofra czy to cos trudniejszego ?

5. TheOFF

TheOFF V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    341
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    UK
    Dać komuś na nowo do przerobienia. Sam, bez odpowiedniego sprzętu i programów tego nie zrobisz.

6. Coller22

Coller22 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    104
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Konin
    Przeróbkę fata można zrobić w domowych warunkach a jeżeli to benq/samsung to wystarczy mieć kabel sata, sprawnego kompa i być pewnym siebie ;p Z resztą co ja Ci będę pisał najpierw zorientuj się jaki masz napęd możesz to zrobić po kabelkach pod faceplatem lub też po dacie produkcji konsoli
    Tu masz poradniki przeróbki Liteona czyli wyciągniecie klucza i flash (do tego potrzebna jest probe)
    http://xboxforum.pl/artykuly-206/tutorial-pmt-hack-odczyt-klucza-z-wszystkich-liteonow-89475/

http://xboxforum.pl/artykuly-206/tu...leflasher-najlepszy-artykul-edycja-2-a-98709/

A tu masz do benq/samsung

http://xboxforum.pl/artykuly-206/flash-samsung-benq-jungleflasher-8932/

Wczytywanie...

Poleć forum