1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z Przeróbką, Nic nie Chodzi ;/

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez pnwelo, Listopad 22, 2010.

1. pnwelo

pnwelo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    TarnĂłw, Poland
    Witam, mam taki problem. dałem x do przerobki ( Napęd Samsung ), po odbiorze konosoli zagrałem w 4 gry starsze jak GTA IV, Assasin Creed 2, na drugi wyapalam fife , i zamiast zagrać w gre pisze mi Otwórz DVD, myslalem ze zle gre nagrałem wiec postawnowilem odpalic inne gry odpala oryginalnego Grida i Codmw2 i gre raz wykrywa raz nie, raz sobie pogram np 1 wyscig i zachwile wywala zebym przeczyscil plytke i odnowa wlonczyl konsole.
    Wiec postanowilem wybrac sie tam gdzie przerabialem, a tam dostaje odpowiedz ze mialem wgrana aktualizacje Kinekta, i nic sie nie da zrobic trzeba czekac na jakiegos Firewalla,
    Dodam że wspomniane wczesniej Gta itd. juz wogule tak samo nie odpala, teraz jak to mozliwe ze wgralo mi jakas aktualizacje Kinekta skoro stare gry nie posiadaja takich aktualizacjii, czy podczas przerobienia moglo do tego dojsc, i dlaczego przez tego kinekta zadna gra nie chce mi chodzic ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. bartle

bartle Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Elbląg
    Panowie z "serwisu" po prostu swiruja jarzebine:) na dashu od kinnecta poki co nie dzialaja tylko tytuly ktore ukazaly sie w ostatnim czasie, np Assassin BH, NFS HP czy FABLE 3. Chlopaki cos skopali i proboja sie od tego wywinac:)

4. TeX

TeX Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Hmmm u mnie to kiedyś było tak że musiałem go podpiąć do neta i zaktualizować dasha i wtedy śmigały gry, no ale teraz NIE polecam aktualizować bo jest ten zrypany dash co flaguje konsole czy coś tam ;p

5. _PlamKa_

_PlamKa_ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    ŁĘCZNA
    No dokładnie , na dashu nie beda chodziły tylko gry które mają ap 2.5 , a jeśli odpalisz to oflaguje ci konsolę , musieli coś zwalić i nie chcą się przyznać . Gadaj , gadaj , gadaj z nimi ....

6. pnwelo

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    TarnĂłw, Poland
    no dodam że mam czekać jakieś 1 do 1,5 tyg. bo mają wersje Beta jakiegoś Firewall do tego Kinekt ? a jeżeli chodzi o internet to problem mam w tym że jak podłanczam Lan do X i wpisuje Ip takie samo i Dns jakie mam na kompie to przestaje testowac w polowie i wyskakuje ze błąd DNS, a przeciez mi komp smiga na tym Dns normalnie, a jak dam zeby samo automatycznie wykryło to wogule błąd wyskakuje

7. Fannadil

Fannadil Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Gdańsk
  8. pnwelo

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    TarnĂłw, Poland
    no przed przerobieniem X gry oryginalne chodziły na XBL też grałem, po przeróbce się tak zaczeło, wiekszosc nie przerobionych gier jak wsadzam to pisze mi Otwórz DVD, a oryginalne to wywala błąd żeby przeczyścić gre ścierką, a o skoiowaniu na dysk to juz wogule moge zapomnąć bo też wyskakuje żeby przeczyścić :/ :/ :/

dlatego myśle czy wgranie jakiegoś dasha czy coś by nie pomogło :/

9. chudas94

chudas94 Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Mysłowice
    Czyli oni raczej coś spieprzyli i teraz się nie chcą przyznać

10. pnwelo

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    TarnĂłw, Poland
    dobra do zamkniecia.

Trzeba Dvdrom Przevczyscic a jak nie pojdzie to nowy napęd

11. bgszef

bgszef Banned

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Cie znam skarbie?
  12. BCG-pl

BCG-pl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Poznań
    o Jezu chodzilo mu o firmware... mi kiedys xbox nie czytal plyt prawie w ogole, moze 1 na 50 prob. oddalem do przeczyszczenia konsole i wszystko dzialalo

Wczytywanie...

Poleć forum