1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

problem z przeróbką x360

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Darek Niedźwiecki, Sierpień 13, 2013.

1. Darek Niedźwiecki

Darek Niedźwiecki Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Zary, Poland
    Witam, dzisiaj zakupiłem x360 od kumpla z dyskiem 120 gb i innymi pierdołami. mówil że była przeróbka lecz zaaktualizował dasha i jej nie ma. Jak mogę ją odzyskać/ wrzucic ponownie? obecny dash 14719

2. Lotnik421 Xbox One

3. orso

orso Super Moderator Członek Załogi Super Moderator Pomocnik PSforum.pl

Polubienia:
    786
    Punkty za osiągnięcia:
    113
  4. Darek Niedźwiecki

Darek Niedźwiecki Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Zary, Poland
    a jaka jest szansa że coś uszkodzę? jestem nowy w temacie :(

5. ESLORD

ESLORD V.I.P V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    759
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Londyn
    Szansa na ubicie konsoli jest wprost proporcjonalna do twojej umiejętności czytania poradników ze zrozumieniem, zasad BHP i umiejętności technicznego myślenia.
    Zanim zaczniesz coś grzebać upewnij się że wiesz dokładnie co robisz. Jeżeli nie masz klucza DVD będziesz go musiał wyciągnąć za pomocą pmt probe.

Przeczytaj poradnik jak będziesz czuł że nie ogarniasz to zanieś konsole do serwisu. Generalnie nie jest to trudne.

Wczytywanie...

Poleć forum