problem z przeróbką

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

kiju91

Użytkownik
Użytkownik
witam. zaniosłem dzisiaj konsole do przerobienia i koleś w serwisie mi powiedzial ze ktoś kto mi wcześniej przerabiał to spiepszył mi napęd bo nie można odczytać klucza? czy jest taka możliwość żeby nie dało się odczytać klucza czy po prostu gostek nie chciał mi przerobić ? może dlatego, że normalnie przerabia za 100zł a mi powiedział kiedyś, że za 50 zł mi przerobi.. odpowiedzcie .

odpowie ktoś ?? plisss? czy na prawdę nie da się odczytać klucza?
 

Altaiir

Świeżak
Świeżak
GOSTEK ma troche za wysokie ceny na moj gust ja pierw przerabialem u goscia za 50 zl bez zrywania plomb a nie dawno pojechalem znow przerobic na 1.6 bo mam lite on a i dla mnie nie wyszla 1.6.1 wiec teraz mi przerobil za 20 zloty wiec gosciu ma troche nie w guscie te ceny
 

akira5

Użytkownik
Użytkownik
kurcze to naprawde koles sie baardzo ceni. za 80 zł kolega mi naprawi 3rod :p olej go sprobuj zaniesc konsole do kogos innego, ale niestety moze byc taka opcja ze naped do kitu, ale bardziej mi sie wydaje ze ten koles jest do niczego ;)
 

andryush

Użytkownik
Użytkownik
Ewentualnie sam sprobuj wyciagnac klucz napedu :D Podlaczasz do kompa , uruchamiasz JungleFlasher i jazda ;)
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom