1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

problem z przycinkami i pamięcią masową

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez lamparcicho, Październik 2, 2010.

1. lamparcicho

lamparcicho Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    witam, mam od niedawna pewien frustrujący problem z konsolą: podczas grania w Fife 11 czy dzisiaj w Enslaved co chwile mam lekkie spadki animacji i przycinki, potem jest płynnie i za kilka sekund to samo, obie wymienione gry są zainstalowane na dysku 20GB (był sformatowany i cache też czyszczony przed formatem jednak nic to nie dało); wkurzony tą sprawą odpiąłem dysk, przerzuciłem profil i save'y z gier na pendrive (który nie spełnia wymagań wg konsoli i to się napewna zgadza gdyż jest to pendrive z włożoną kartą pamięci 1GB z telefonu SE) niestety dalej to samo, myśle sobie "pewnie pada mi konsolka, w końcu to dwuletni falcon", jakie było moje zdziwienie gdy odpiąłem pendrive i bez podłączonej jakiejkolwiek pamięci masowej włączyłem fife 11 a potem enslaved - zero ścinek zero spadków animacji, płynność jak dawniej, dla pewności pograłem dobre 2 godziny, tak więc moi drodzy pytanie brzmi: o co kaman? podejrzewam, że padł dysk? czy można go jakoś sprawdzić pod kątem bad sektorów?
    co do pendrive i ścinek to przypuszczam że konsola "cacheuje" tam jakieś dane podczas gry i stąd te ściny, oczywiście mogę sie mylić ale coś chyba jest na rzeczy, proszę o poradę ludzi, którzy mieli taki problem lub są obeznani w temacie, dzięki i pozdrowionka

2. Lotnik421 Xbox One

3. ramzess

ramzess Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Rzeczpospolita
    Na 20-sto GB dysk wejda 2 max 3 gry, może zapychasz go na maxa i spada mu predkosc bo szuka danych w sektorach.
    Spróbuj na zainstalowanej tylko jednej grze.
    Miałem ostatnio taki problem na jednej partycji w kompie, pomógł odkurzacz(polski program) i defragmentacja dysku

4. djploki

djploki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    250
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Jelenia Góra
    Musisz gdzieś skombinować na próbę drugi dysk,bo ten może już rzeczywiście zalicza padakę.

5. lamparcicho

lamparcicho Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    dzięki Panowie, jak narazie pomogło to co doradził Ramzes, zainstalowałem jedną grę (1 dvd z nową Castelvanią) i śmiga elegancko :)

Wczytywanie...

Poleć forum