Problem z przyciskiem włączania/zasilania konsoli.

Bartolinho10

Użytkownik
Użytkownik
Przerabiałem konsolę, właśnie wróciła z serwisu i wystąpił od razu problem.. Otóż konsoli nie można włączyć. Przycisk POWER w ogóle nie reaguje, nawet jeśli go przytrzymam.. Konsola włącza się tylko i wyłącznie gdy włączę Pada, wtedy się uruchamia. Może mi ktoś powiedzieć co jest ? Jak mogę to naprawić ? Przed wysłaniem do serwisu wszystko było ok ;)
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Wykrec rf czylu moduł ten od wlqczania i wsadz ponownie. Jak nie pomoze trseba kupic nowy jak cos mam po 30zl

Wysłane z mojego LG-P500 za pomocą Tapatalk
 

misiek12m

Użytkownik
Użytkownik
Jeżeli wcześniej było ok to napisz do nich, bo to oni zepsuli :p

Sent from my HTC Desire using Tapatalk
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Wątpię, rf lubi sie zepsuć

Wysłane z mojego LG-P500 za pomocą Tapatalk
 

Bartolinho10

Użytkownik
Użytkownik
~akir moglbyd mi dac do siebie jakis kontakt? gg czy cos, bo widze ze sie na tym znasz to bys mi pomogl rozwiazac ten problem...

jak mam wykrecic ten modul ? rozmawialem z serwisantem powiedzial mi ze moze przedni panel cos zacina ten przycisk i zebym sprobowal go zdjac..
 

tel

Użytkownik
Użytkownik
No to zdejmij i zobacz co jest grane. Aby dobrać się do rfa trzeba zdjąć obudowę od konsoli.
 

Bartolinho10

Użytkownik
Użytkownik
całą? czy da się zdjąć jakoś tylko przód?
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Rozumim ze kbwola to grubas. Lapiesz za przerni panel i ciagniesz

Wysłane z mojego LG-P500 za pomocą Tapatalk
 

Bartolinho10

Użytkownik
Użytkownik
a boków nie muszę zdejmować?
 

Fuks

Użytkownik
Użytkownik
a boków nie muszę zdejmować?
Nie łapiesz tam gdzie jest klapka po prawej i zdejmujesz.
 

Bartolinho10

Użytkownik
Użytkownik
Przycisk normalnie się wciska, nic go nie blokuje. Ale po wciśnięciu w ogóle nie reaguje. Ani na włączenie, ani na wyłączenie.

Da się to w ogóle jakoś naprawić ? Bez lutowania itp.
 

nemo7

Użytkownik
Użytkownik
to wymień poprostu na nowy moduł, ceny na allegro sa juz od 10zl za sprawny, albo zamow u któregoś Kolegi z naszego forum
 

Bartolinho10

Użytkownik
Użytkownik
A trudno to się montuje ? Dam radę to sam zrobić ? Bez lutowania ?
 

tel

Użytkownik
Użytkownik
Nic nie lutujesz. Rozbierasz obudowę konsoli, odkręcasz 3 śrubki którymi jest przykręcony rf i go wyciągasz. Żadnej filozofii w tym nie ma.
 

Bartolinho10

Użytkownik
Użytkownik
Więc wymienić nie jest problemem tak? A czy te moduły z allegro po 10-20 zł są dobre ? Czy to jakieś dziadostwo ?
 

tel

Użytkownik
Użytkownik
Są dobre, to tania część.
 

Bartolinho10

Użytkownik
Użytkownik
Czyli wymieniam tylko tą płytkę ? A włącznik zostaje i mam go przełożyć i Podłączyć jakoś ?
 

-=DEXTER=-

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
Włącznik jest w module rf ;-) wymienisz cały moduł, od strony konsoli ma port podobny do USB wiec tylko go wpinasz.

Wysyłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk 2
 

krystek0208

Użytkownik
Użytkownik
Jak jestes zajnteresowany to mam moduł włącznika oczywiście sprawny jak coś to pisz
 

Bartolinho10

Użytkownik
Użytkownik
jak oglądalem te moduły to jest tylko płytka. a ten przycisk biały do włączania i sygnalizowania liczbę podłączonych padow?
 

Do góry Bottom