1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z przystosowaniem dysku usb do xboxa

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Gawlik, Luty 11, 2012.

1. Gawlik

Gawlik Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam wszystkich :). Mam prośbe o pomoc w rozwiązaniu problemu.... Mam xboxa 4 GB i chcialem wykorzystac dysk zewnetrzny samsunga 640 gb jako dysk konsoli. wiem ze wyczytalem juz ze wykorzysta 16GB i ze moge porobic kilka folderow xbox zeby pozniej ulatwic sobie kopiowanie. W chwili obecnej mam 2 partycje na dysku 29,2 GB i druga 566 GB. Iteraz tak jak podpinam dysk do kosoli i daje w opcjach przystosuj dysk to pojawia sie okno ze moze to potrwac kilka minut i znika... i jest komunikat ze wystapil blad ;-(. I nie moge skorzystac z drugiej opcji w tym menu czyli zmiana wielkosci miejsca ktora chce wykorzystac ;/. Formatowalem juz partycje 29 gb z poziomu kompa na fat 32 i nic ;/. Dodam jeszcze ze konsola widzi 32gb czyli swoje 4 i 29 z partycji ;/ prosze pomozcie.

Wczytywanie...

Poleć forum