1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z Regionem

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez PokerFacowaty, Czerwiec 12, 2013.

1. PokerFacowaty

PokerFacowaty Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    31
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Polska
    Witam. Mam problem związany z Regionem. Ostatnio dowiedziałem się, że dla GOLDów jest do pobrania Fable 3 za darmo. Kiedy chciałem ściągnąć grę, pokazał się komunikat, o błędzie regionalnym. Mam konto wyemigrowane z Polski do Ameryki, mieszkam w Polsce. To samo mam z NetFlixem, do którego dostałem konto od cioci z Ameryki. Pozdrawiam i czekam na odpowiedzi.

2. Lotnik421 Xbox One

3. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1067
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Musisz miec konto pl

Wysyłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk 2

4. PokerFacowaty

PokerFacowaty Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    31
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Polska
    Dzięki, czyli zrobię nowe konto na Polskę, ściągnę i na moim Amerykanie będzie działać? Czy muszę migrować na Polskę (Bo już mam tą możliwość).

5. Deadpool

Deadpool Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Jak zrobisz nowe konto na Polskę, to będziesz musiał kupić abonament Gold, żeby działało. Najwygodniej jest migrować z powrotem do PL, ja tak zrobiłem przynajmniej.

Wczytywanie...

Poleć forum