1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z rejestracją na xbox live

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez LenoXPL, Maj 22, 2012.

1. LenoXPL

LenoXPL Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Cześć wszystkim!
    Postanowiłem wymienić swoją zbanowaną konsolę na nową bez bana i przeróbki. Nie wiem co mnie podkusiło ale usunąłem z dysku swój stary profil... Konsola miała stary dash to sobie zaktualizowałem. Po aktualizacji postanowiłem stworzyć sobie nowe konto live. Profil zrobiłem no i próbuje dołączyć do usługi live. Wszystko wypełniam i na koniec wyskakuje komunikat, że nie można zarejestrować się w xbl i należy spróbować później. Kilka razy kombinowałem. Nic. Próbowałem zarejestrować się poprzez live.xbox.com z komputera. Wszystko wypełniłem i znowu błąd, który zwrócił mi takie informacje:
    date: 2012-05-22 15:42:27
    code: 34510A2141DBAD0
    s: KWkVUQPSBfnux2Vlh2dhTw==
    id: 122b4ac0-96f6-461d-85ef-7a8b9a96c684
    req: 59cf8350-e29c-4d57-886a-b8fec178e4e9
    Próbowałem u sąsiada z konsolą i kompem. Jest to samo. Co o tym uważacie? Na stronie xboxa w monitorze stanu usług wszystko jest okej. Jest to jakiś przejściowy problem czy problem leży po mojej stronie?
    Czekam na odpowiedź :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. deejaydex

deejaydex Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Krosno Odrzańskie
    Obstawiam problem przejściowy, spróbuj jutro. Jeżeli przez kompa masz ten sam problem, to jedyną opcją jest problem z serwerem microsoftu.

4. LenoXPL

LenoXPL Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  5. deejaydex

deejaydex Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Krosno Odrzańskie
    Czasami wszystko działa a błędy się pojawiają... spróbuj jutro na prawdę.

6. LenoXPL

LenoXPL Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Okej, dzięki za pomoc :)
    Zamknąć można :)

Wczytywanie...

Poleć forum