1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z rejstracją w XBL

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Kumpell, Maj 12, 2012.

1. Kumpell

Kumpell Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam
    Mam problem z rejstracją w XBL. Mianowicie tydz. temu usunąłem konto z Windows Live (Xbox live tez). Teraz gdy chce się zarejstrować na tego maila wyskakuje błąd "Nazwa <mail.com> jest niedostępna"
    Wie ktoś jak to naprawić?

2. Lotnik421 Xbox One

3. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    272
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    Najprawdopodobniej twój e-mail został w ich bazie danych i nic z tym nie zrobisz. Najlepiej załóż konto na nowym e-mailu :)

4. Kumpell

Kumpell Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    ;/ A czy jak zakładam konto na nowym xklocu to golda mogę na 30 dni wypróbować to czy wtedy muszę to paypal podawać lub kartę, czy jest jakiś sposób na ominięcie?

5. Nadrayson

Nadrayson Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Dąbrowa Górnicza
    Najpierw załóż normalnie, jeśli wyskoczy ci to o podanie paypala itd to zostaw to,potem w opcjach konsoli sobie zmien region na japonie i załóż konto i nie będą prosić o podanie paypala a odrazu będziesz mógł wziąść golda na 30 dni a potem zmień sobie region na Polske czy tam Europe.

6. Kumpell

Kumpell Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    No dobra...Ustawiłem region na Japonię i zakładam konto wszystko fajnie nie ma pay pala ale są karty....

7. chudy456

chudy456 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    TELFORD
    upewnij się ze region itp masz ustawione na ten kraj w którym mieszkasz lub to z e-mailem co każdy mówi

8. Kumpell

Kumpell Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Moze ktoś coś doradzić bo narazie nie doszedłem...

Wczytywanie...

Poleć forum