1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z restartowaniem się konsoli

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez bakalarz, Sierpień 1, 2012.

1. bakalarz

bakalarz Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,

dziś zaobserwowałem niepokojące zachowanie mojego xboxa. Posiadam hdd 250gb, podczas gry w wiedźmina (oryginał) przy zmianie płyty z 1 na 2 konsola nie odczytała zmiany, instalacja na dysku nie powiodła się (ok. 20-30 % restart konsoli), czasem nawet nie wykrywało płyty (wyświetlała się prośba o przetarcie płyty ściereczką). Na początku pomyślałem, ze płyty trafiona (nawet zgłosiłem problem w sklepie), ale po kolejnych wydarzeniach zaczynam mieć wątpliwości (chyba, że seria zbiegów okoliczności).
    Wieczorem postanowiłem uruchomić red dead redemption, niestety, gra nawet nie dała się odpalić ani zainstalować, próby skutkowały restartem konsoli, pomyślałem, że może hdd, ale burnout paradise zainstalował się bez problemu. Spróbowałem z rdr jeszcze raz, tym razem gra się zaczęła instalować, ale około 40% konsola się zrestartowała....
    Problem pojawił się dziś, wcześniej tego dnia grałem w fifę z hdd bez problemu.

Macie jakieś pomysły co się może dziać? Może rdr i druga płyta Wiedźmina są trafione i dziś trafił mi się ten okrutny zbieg okoliczności? Co mogę zrobić żeby zdiagnozować problem bez angażowania innego hdd lub konsoli (akurat nie mam pod ręką ).

Pozdrawiam, z góry dzięki za odpowiedzi

PS. Gdyby coś w mojej historii było nie jasne - czekam na pytania

2. Lotnik421 Xbox One

3. Famous

Famous Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    68
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Katowice
    wg. mnie to masz coś z napędem i oddaj xboxa na gwarancję :)

4. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
  5. XBOX-M4ST3R

XBOX-M4ST3R Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    69
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Napęd siada. Jaka konsola, napęd??

6. bakalarz

bakalarz Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Najprawdopodobniej Falcon, napęd BenQ.
    Też myślę, że napęd, zastanawia mnie jednak fakt, iż instalacja zatrzymuje się zawsze w tym samym momencie, Wiedźmin na 23% a Red Dead Redemption na 42%, z kolei Burnout zainstalował się bez problemu.

7. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    a co w tym dziwnego ze na tym samym procencie?? widac w tym miejscu jest ryska i naped juz nie potrafi odczytac tej plyty, a ze rysa nie zmienia polozenia to zawsze to ten sam procent

8. bakalarz

bakalarz Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Teraz coś zaskoczyło i obie gry zainstalowałem na dysku, Wiedźmin po kilku próbach też załapał i mogę kontynuować grę ;) Wcześniej zrobiłem porządek na dysku, ze 150gb zrobiłem ok. 170gb wolnego, pewnie nie miało to wpływu, ale wolę napisać w razie co :)
    Wiem, ze na tym problem się nie kończy i pewnie czeka mnie wymiana napędu, a może wymiana laseru wystarczy?
    Co do rysek to Wiedźmin jest delikatnie porysowany, ale Red Dead Redemption jest czyste.
    Wciąż podejrzewam napęd ale ciągle mam wątpliwości :)

Wczytywanie...

Poleć forum