1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z Rezdencją na Cmentarzu i Grabarzem Fable 2

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez Zernat, Sierpień 19, 2010.

1. Zernat

Zernat Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Częstochowa
    Witam. Mam problem z zadaniem Miłosne Udręki za 8500 sławy i Rezydencją Grabarza. Wszystko wygląda tak: wybieram zadanie i biegnę do Grabarza, on tam sobie stoi w miejscu, podbiegam do niego on podświetla mi się na zielono i klikam "A", a on nic. Nie chce mi odpowiedzieć ani dać zadania. Podobny problem jest z Rezydencją na Cmentarzu ponieważ tam powinien być jakiś człowiek który też mi da jakieś zadania i też nikogo nie ma. Kiedyś ktoś mi doradził abym zaprosił kumpla do gry to mi się save naprawi. Ale próbowałem i nic. Nawet próbowaliśmy zabić tego grabarza ale się nie dało. Upadał i giął się pod naszymi ciosami ale nie umarł ani nie reagował.

Jak mogę to naprawić ? Potrzebuję tych lokacji questowych aby zebrać gargulce. Będę bardzo wdzięczny za wszelkie ale to wszelkie sposoby pomocy mi :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. Ancient296

Ancient296 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Bo nie można poprzedniego tematu odświeżyć, tylko sobie nowy założyć...
    @topic
    Próbowałeś na nowej postaci ?
    Błąd na płycie ? Pożycz od kogoś.

Wczytywanie...

Poleć forum