1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z RGH 1.0

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Dahak01, Listopad 24, 2013.

1. Dahak01

Dahak01 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,

Mam Xboxa, Falcon, niedawno zrobiłem mu rgh, z pomocą wiedzy zaczerpniętej z tego forum. Poszło szybko i gładko, konsola wstała, wgrany dash 15574, do tego dashlaunch i fsd w wersji 3.0. I niby wszystko jest okej, tylko, że gry w czasie pracy zaliczają crashe. Tak po prostu, mozna grac i nagle bach. Są to albo fatal error, po których automatycznie mnie wyrzuci do dasha, ale sa zwiechy całkowite, na które tylko power pomaga. Nie wiem co się dzieje i ne moge namierzyc źrodła usterki. W x-sie wyminilem pastę na CPU i GPU. Lutowac umiem, wykluczam fizyczne uszkodzenie płyty (zresztą wtedy skonczyłoby się to chyba RROD?). Powstałe usterki występują na razie w dwóch grach, sam je konwertowałem z iso do god programem iso2god w wersji 1.3.6. Z grą Arcade, która nie wymagała konwersji wszystko ruszyło z miejsca. Przekopalem forum i nie moge stwierdzić co jest nie tak i po której stronie leży wina. Do kopoiowania pamieć -> dysk wew uzywam xexmenu. FSD stoi na wewnętrznym dysku konsoli i tam też są gry.

Wczytywanie...

Poleć forum